Sterke punten
- Compleet pakket: Alcatel 8212 handset + USB-voeding + kabel
- Compatibel met Alcatel Lucent-telefooninstallaties
- Kleurenscherm met navigatie-icoontjes
- 3,5 mm Jack Headset-aansluiting
- Handsfree
- 3 Programmeerbare toetsen
- DECT AGAP/GAP
Wat zijn de kenmerken van de Alcatel 8212 gereviseerd - Compleet Pakket ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Compatibel met Alcatel Lucent telecominstallaties |
|---|---|
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Design van het toestel | DECT handset met basis |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 50 contacten |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Nee |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | N.B |
| Beltonen | N.B |
| Agenda | N.B |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 10 uur |
| Te verbinden op | DECT-terminal |
| Batterijen | Lithium-Ion |
| Gewicht (telefoon) | 110 g |
| Gecombineerde afmetingen | 135 x 42 x 25 mm |
| Technologie | DECT |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Alcatel Lucent 8212 handset
- Batterij
- USB-lader
- Voeding
Omschrijving van de Alcatel 8212 gereviseerd - Compleet Pakket
8212 Alcatel: Economische DECT-handset voor PABX/IPBX
De Alcatel Lucent 8212 handset is een draadloos toestel bedoeld om te worden aangesloten op elk DECT-basisstation dat verbonden is met een Alcatel OmniPCX® Enterprise of OmniPCX Office RCE telefooncentrale.
Als instapmodel van de professionele Alcatel DECT-handsets, biedt de 8212 toch een breed scala aan technische kenmerken die het gebruik comfortabel maken gedurende de hele werkdag.
Onder deze kenmerken bevindt zich het grote kleurenscherm dat werkt op basis van pictogrammen, waardoor snelle toegang tot de meest gebruikte functies zoals het interne telefoonboek of de oproeplijst mogelijk is.
Uitgerust met een 3,5 mm jackaansluiting, accepteert de Alcatel 8212 de aansluiting van een telefoonheadset met 1 of 2 oortjes. De ingebouwde luidspreker en externe microfoon maken handsfree communicatie mogelijk.
Ten slotte wordt de Alcatel 8212 standaard geleverd met een USB-bureaulader en kan daarom op elke werkplek met een beschikbare poort worden geplaatst.


Belangrijkste kenmerken van de Alcatel Lucent 8212 DECT
- Interactief kleurenscherm
- Menu in 12 talen
- Status-LED (bericht te bekijken, lage batterij)
- Handsfree functie
- Gap-norm: compatibel met de functionaliteiten van Omni PCX-communicatieservers
- Intern telefoonboek met 50 contacten
- Headsetaansluiting