Sterke punten
- Nieuwe versie van de Alcatel 8242
- Compleet pakket: Alcatel 8242s handset + oplader + voeding
- Compatibel met Alcatel Lucent OmniPCX Enterprise OXE telecominstallaties Versies R11 en later
- Duurzaam
- Groot kleurenscherm
- DECT / GAP / AGAP technologie
- Uitzonderlijke gebruikerservaring
- Meldings- en positioneringsopties
- Innovatief en elegant ontwerp met intuïtieve bediening
- Lange batterijduur
- Gereviseerde handset
Wat zijn de kenmerken van de Alcatel 8242S Gereviseerd - Compleet pakket ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Compatibel met Alcatel Lucent telecominstallaties |
|---|---|
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter) |
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Design van het toestel | DECT handset met basis |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | N.B |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Toezicht op ruimtes | N.B |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Sms | Nee |
| Beltonen | N.B |
| Agenda | N.B |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in stand-by | 160 uur |
| Te verbinden op | DECT-terminal |
| Gewicht (telefoon) | 110 g |
| Gecombineerde afmetingen | 126 x 51 x 22 mm |
| Technologie | DECT |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Alcatel Lucent 8242 s Handset
- Batterij
- Oplader
- Voeding
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Alcatel 8242S Gereviseerd - Compleet pakket
Alcatel 8242S
De Alcatel 8242S DECT-handset is een draadloze DECT-telefoon voor het Cordless Pro-systeem. Het biedt DECT-connectiviteit in TDM-netwerken die 4070-basisstations gebruiken, evenals in IP-netwerken die zijn uitgerold met 8340 IP-DECT-toegangspunten.
De 8242S-handset neemt de geavanceerde DECT-functies van het Alcatel-Lucent 8232-model over, met extra meldings- en positioneringsopties, evenals een alarmfunctie die toegankelijk is met één toets.
Compatibel met de nieuwste versies van Alcatel-Lucent DECT-basisstations, maakt de Alcatel 8242S DECT een vereenvoudigde installatie mogelijk en biedt het een uitzonderlijke gebruikerservaring. Uitgerust met een groot kleurenscherm met een innovatief en elegant ontwerp, beschikt het over een interactief menu voor intuïtieve bediening.
Het 8242S-model van Alcatel profiteert van de uitgebreide telefoniefuncties ontwikkeld door Alcatel-Lucent, dankzij het AGAP-protocol op TDM- en IP-DECT-infrastructuren.
Het voldoet dus perfect aan de behoeften van zorginstellingen en de horeca, maar ook aan andere professionele omgevingen.

Belangrijkste kenmerken van de Alcatel 8242S DECT-handset :
- Nieuwe versie van de Alcatel 8242
- Speciaal voor Alcatel-Lucent Pabx: Integreert in OmniPCX Enterprise OXE: Versie R11 en later
- Technologie: Dect / Bluetooth
- Kleurenscherm
- Interactief navigatiemenu
- Licht en ergonomisch ontwerp met intuïtieve bediening
- Geïntegreerde trilfunctie
- Alarmfuncties
- Positionering en meldingen
- Bereik: 50 m binnen en 300 m buiten
- Handsfree functie
- Voldoet aan norm: IP40 (bescherming tegen vaste stoffen groter dan 1 mm)
- Herhalingsfunctie (laatste nummers)
- Geheimhoudingsknop
- Intuïtieve navigatie met 4-richtingsknop
- 3 functietoetsen
- Hoofdtelefoonaansluiting
- Gesprekstijd: 20 uur
- Standby-tijd: 160 uur
- Oplaadtijd: 3 uur
- 1 jaar garantie