Sterke punten
- Atex Zone 1 Tablet
- Groot HD-touchscreen van 10,1 inch
- Krachtige Quad Core-processor
- Robuust: militaire specificatie MIL-STD-810G
- Bluetooth 4.1 met draadloos netwerk en LTE-compatibiliteit
- Wifi
- Besturingssysteem Windows 8
- Hoogwaardige 5 megapixel camera
- 8GB RAM
- Hot-swappable batterij
- Bruikbaar bij extreme temperaturen
- Optionele HF/NFC RFID-lezer
Wat zijn de kenmerken van de Bartec Agile X IS - Zone 1 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Zonder (Computer nodig) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Zonder geïntegreerd OS |
| Schermgrootte | 10,1 inch |
| Schermgrootte | Ultra compact tot 7,9") |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RAM geheugen | 3 Go RAM |
| Netwerk | 3G |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Beschermingsindex | IP 64 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| Atex | Ja - Zone 2/22 |
| Gewicht | 2.3 kg |
| Afmetingen | 290 mm x 209 mm x 33 mm |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- Agile X Tablet
- standaard batterij
- stylus
- Polsband
- oplader
- voedingskabel voor EU en VS
- CD met stuurprogramma's en handleiding
Omschrijving van de Bartec Agile X IS - Zone 1
Bartec Agile X IS-tablet - Atex Zone 1
De Agile X van Bartec is een krachtige tablet uitgerust met een Quad Core-processor voor het uitvoeren van de meest complexe taken. Het verwerken van hoge resolutiebeelden die met een van zijn camera's zijn genomen, verloopt daardoor zonder problemen.
Deze tablet is voorzien van WiFi en is compatibel met de 4G LTE-technologie voor gegevensoverdracht op elk moment. Met Bluetooth kan een koppeling worden gemaakt met een nabijgelegen apparaat voor gegevensoverdracht.
Bovendien biedt het de mogelijkheid om de batterij hot-swappable te vervangen zonder gebruik van gereedschap. Dit verhoogt de autonomie van deze tablet aanzienlijk. Handig in de gebruiksomstandigheden waarvoor het is bedoeld.
Deze Agile X-tablet van Bartec is een robuust en ultra-resistent apparaat dat gebruik in moeilijke klimatologische omstandigheden mogelijk maakt. Het is namelijk bruikbaar binnen een temperatuurbereik van -20 °C tot +50 °C.
Deze extreme omstandigheden beperken zich niet tot het thermische aspect, aangezien de tablet is gecertificeerd voor gebruik in industriële zones. Het is namelijk gemarkeerd als Klasse I, Divisie 1, Groep A, B, C en D, Klasse I, Zone 1, Aex ia IIC T4 Gb.
Gebaseerd op Windows 8 of 10, biedt het buiten prestaties die vergelijkbaar zijn met die van een desktopcomputer op kantoor. Dit stelt de Agile X in staat om efficiënte werkprestaties op elke plaats en elk moment te garanderen.


Belangrijkste kenmerken Bartec Agile X
- Extreem veelzijdige industriële tablet ontworpen voor zware omgevingen
- Markering: Zone 1 II 2G Ex ia op is IIC T4 Gb
- Hoogwaardig 10,1" LED-scherm
- Quad Core-processor
- Ingebouwde Bluetooth 4.0, WLAN en optionele LTE draadloze modules
- Besturingssysteem Windows® 8 of 10
- 8 GB RAM
- Lichtsensor, versnellingsmeter, gyroscoop en elektronische kompas
- Afmetingen (breedte x lengte x hoogte) 290 mm x 209 mm x 33 mm
- Gewicht: 2,3 kg
