Sterke punten
- Atex Zone 2/22-tablet
- Groot HD-touchscreen van 10,1 inch
- Zeer krachtige quad-core processor
- Robuust: militaire specificatie MIL-STD-810G
- Bluetooth 4.0
- Wifi
- Besturingssysteem Windows 8
- 5MP camera
- 8GB RAM
Wat zijn de kenmerken van de Bartec Agile X IS - Zone 2/22 - 10,1" ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 8 |
| Schermgrootte | 10,1 inch |
| Schermgrootte | Standaard (van 10,0" tot 11,5") |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RAM geheugen | 8 Go RAM |
| Netwerk | Geen mobiel netwerk |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810G |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| Atex | Ja - Zone 2/22 |
| Gewicht | 1.5 kg |
| Afmetingen | 271,8 x 197,2 x 19 mm |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- Agile X-tablet
- standaard batterij
- stylus
- polsband
- oplader
- voedingskabel voor EU en VS
- CD met stuurprogramma's en handleiding
Omschrijving van de Bartec Agile X IS - Zone 2/22 - 10,1"
Bartec Agile X Tablet
De Bartec Agile X tablet is ontworpen voor mobiel gebruik in explosiegevaarlijke zones. Deze robuuste en slanke industriële tablet is ontworpen voor veelzijdig gebruik in moeilijke omgevingen. Hij is gecertificeerd volgens AtEx, IECEx zones 2/22, maar ook UL Class I Division 2.
Daarnaast is hij water- en stofdicht en vervaardigd volgens de militaire norm MIL-STD-2106.
Deze Bartec Agile X tablet is ontworpen om duurzaam te zijn. Hij is uitgerust met een quad-core processor die een verhoogde werksnelheid biedt. Voor een langere gebruiksduur is dit apparaat uitgerust met een hot-swappable batterij die zonder gereedschap kan worden vervangen.
Daarnaast beschikt hij over twee hogedefinitiecamera's die tegelijkertijd videoconferenties en opnames met de frontcamera mogelijk maken. Optioneel kan hij worden uitgerust met een barcodescanner en een RFID-lezer. Zijn GPS-module is van grote hulp bij interventies, omdat hij precies aangeeft waar de operator zich bevindt.
Qua connectiviteit beschikt hij over Bluetooth 4.0 en WiFi.
Zijn robuustheid maakt gebruik mogelijk van -20 °C tot +50 °C.
De Bartec Agile X tablet is bijzonder geschikt voor gebruik in sectoren zoals de olie-, petrochemische en gasindustrie.


Belangrijkste kenmerken Bartec Agile X
- Zeer veelzijdige industriële tablet ontworpen voor moeilijke omgevingen
- Markering: ATEX II 3G Ex ic IIA/IIC T5 Gc II 3D Ex ic IIIB T90 °C Dc IP 54 (IIA wanneer de polsband type 03-9849-0130 wordt gebruikt) Conformiteitscertificaat EPS 15 ATEX 1 823 X IECEx Ex ic IIA/IIC T5 Gc Ex ic IIIB T90 °C Dc IP 54 (IIA wanneer de polsband type 03-9849-0130 wordt gebruikt) Conformiteitscertificaat IECEx EPS 15.0010X UL Class I Div. 2 Groepen A, B, C, D T4 A Conformiteitscertificaat UL File E321557
- Hoogwaardig 10,1" LED-scherm, helder en perfect leesbaar zelfs in direct zonlicht
- Quad-core processor
- Ingebouwde Bluetooth 4.0, WLAN en optionele LTE draadloze modules
- Besturingssysteem Windows® Embedded 8.1 Industry Pro (64-bits), Windows® 8.1 Professional (64-bits) op aanvraag, Windows® 7 Professional (Service Pack 1 - 64-bits)
- 8 GB RAM
- Lichtsensor, versnellingsmeter, gyroscoop en elektronische kompas
- Afmetingen (breedte x lengte x hoogte) 271,8 x 197,2 x 19 mm
- Gewicht: 1,5 kg
