Sterke punten
- Scherm 6.36'' (16,15cm) + Gorilla Glass 6 beschermglas
- Militair chassis MIL-STD810G + Waterdicht IP69K
- Batterij: 5280mAh / draadloos opladen QI
- 4K-camera: 3 achtercamera's 48/13/0.3 Mpx + 16 Mpx voor
- Processor 8 cores frequentie 2 Ghz + 8 GB RAM + 256 GB opslag
- Connectiviteit: 5G / 2 nano-sim / Bluetooth + NFC / WIFI 5
- Professionele uitrusting: GPS + Barometer + SOS-knop / PTT
Wat zijn de kenmerken van de Blackview BL 6000 PRO ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 10 |
| Voordelen van het model | 5G-netwerk, Android 10, Volledig waterdicht IP69k, Samsung 48MP camerasensor, versterkt MILSTD810, bestand tegen -30° |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810G |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Nee |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Als optie |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 5.84" |
| Scherm resolutie | 1080 x 2280 px |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 5G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | Li-Ion - 5280mAh |
| Gewicht | 273g |
| Afmetingen | 166.7*78.1*12.8 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | 0.461 W/kg (head) / 0.959 W/kg (body) |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Blackview BL6000 pro
- Oordopjes
- Beschermfolie
- Snelle gebruiksgids
- Voedingsadapter
- USB-kabel
- USB On The Go (OTG) kabel
Video
Omschrijving van de Blackview BL 6000 PRO
Blackview BL6000 Pro: de robuuste 5G-smartphone
Blackview volgt de evolutie van verbindingssnelheden en biedt hier de Blackview BL6000 Pro aan, ontworpen voor 5G.
De BL6000 Pro zendt uit op de 5G-band: n1/n3/n5/n8/n20/n28/n38/n41(PC2)/n77(PC2)/n78(PC2)/n79(PC2)
Hij blijft echter net zo krachtig op het 4G LTE-netwerk, dat nog steeds veel wordt gebruikt en voortdurend verbetert.
Met zijn Android 10-systeem dat zal upgraden naar Android 11, is de BL6000Pro klaar voor de toekomst! Een rendabele investering dus, maar ook duurzaam: Gecertificeerd MIL-STD-810G doorstaat de smartphone met succes de tests van de Amerikaanse legerlaboratoria, waterdicht IP69K (voor volledige waterdichtheid, zelfs bij hoge druk onder verschillende temperaturen).
Hij weerstaat vallen van meer dan 1,5 meter op beton en kan 30 minuten ondergedompeld worden tot 1,5 meter diepte.
Ontworpen voor zware omstandigheden, is de Blackview BL6000 Pro uitgerust voor extreme kou. Hij zal essentiële telefoonfuncties blijven uitvoeren, zelfs tot -30°.


Expertise in fotografie en 5G-kracht
Om Android 10 en 11 en zijn applicaties te benutten, biedt de Blackview BL6000 Pro prestaties die zijn ambities waarmaken: de Mediatek Dimensity 800 Octa Core-processor op 2,0 GHz; 8 GB DDR4 RAM voor het verwerken van mobiele data en zware programma's. 256 GB opslagruimte voor 4K UHD-video's en foto's in ultra-hoge kwaliteit.
Twee NANO SIM-kaarten. Ideaal voor zowel professioneel als persoonlijk gebruik.
Fotografie is een van de sterke punten van de Blackview BL6000 Pro. De 6000 Pro heeft 4 lenzen voor opnamen op elk moment. De Samsung-lens met 48MP-sensor fotografeert in hoge kwaliteit met slimme schaalvergroting, de 13MP-sensor is groothoek voor het vastleggen van 128° van het landschap. De 0,3MP-lens is aanvullend voor close-ups, diepte van het veld, ideaal voor macro-opnamen.
In de videomodus integreert de camera HDR-technologie voor opvallende contrasten met natuurgetrouwe kleuren. Volledig waterdicht, de Blackview BL6000 Pro kan foto's en video's onder water maken gedurende 30 minuten.
