Sterke punten
- Full HD-scherm 6.3" inch (15.24cm)
- Versterkte behuizing, militaire norm 810G
- Volledig waterdicht: IP68 (water en stof)
- Batterij: 13000 mAh (draadloos opladen 30W)
- Camerasensoren: Dubbele sensor 16MP + 13MP Samsung
- Connectiviteit: 4G(LTE)/WIFI/Bluetooth/ NFC / USB-C / Jack 3.5mm
- MediaTek Helio P35 8 cores - 4GB RAM
- Opslag 64GB (uitbreidbaar tot 512 GB)
- 171.28 x 80.2 x 19.45 mm - 408 gram
Wat zijn de kenmerken van de Blackview BV 9100 ?
Eigenschappen
| Besturingssysteem | Android 9 |
|---|---|
| Voordelen van het model | Record batterijduur, robuust en waterdicht IP68, FHD-scherm met druppelvormige bescherming |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 128 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 6.3" |
| Scherm resolutie | 1080 x 2340 FHD + IPS |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 2.5 dagen |
| Batterijduur in de slaapstand | 60 dagen |
| Gewicht | 408g |
| Afmetingen | 171.28*80.2*19.45 mm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Blackview BV9100
- Oordopjes
- Beschermfolie
- Snelle startgids
- Voedingsadapter
- USB-kabel
- USB On The Go (OTG) kabel
Video
Omschrijving van de Blackview BV 9100
Wereldkampioen batterij: Blackview BV 9100
Met zijn 13000mAh batterij overtreft de Blackview BV9100 alle telefoons op de markt qua batterijduur. Hij laadt op via USB-C, met 30W Fast Charging.
Neem je smartphone overal mee naartoe dankzij de IP68-certificering: volledig water- en stofdicht. Het 6.3" scherm is beschermd tegen schokken en krassen.
De Blackview kan functioneren bij extreme temperaturen van -30° tot 40° in woestijnachtige omstandigheden.
De twee camera's met Sony-sensoren leveren scherpe beelden op het Full HD-scherm. De achtercamera maakt foto's in 16 Megapixels en 0.3 Mp, terwijl de voorlens prachtige selfies en zeer natuurlijke en vloeiende videogesprekken mogelijk maakt.
Prestaties en functies voor deze robuuste telefoon
Naast zijn duurzaamheid biedt de telefoon zeer acceptabele prestaties dankzij zijn interne configuratie: een Octa Core-processor op 2.3 GHz; 4 GB RAM om de multi-applicatie van Android 9.0 te beheren. 64 GB geheugen is ingebouwd in de Blackview BV 9100.
Zijn slot kan twee Nano Sim-kaarten bevatten, evenals een SD-kaart tot 128GB opslag.
De connectiviteit is geschikt voor gebruik in het veld, of je nu een professional in de bouw of een avonturier/sporter bent. De GPS en 4G zorgen ervoor dat je overal kunt communiceren. Draadloze verbindingen worden verzorgd door WIFI 802 a/b/g/n/ac, een Bluetooth klasse 5.
Zijn functies zijn niet te missen:
- NFC voor contactloos betalen.
- Kompas, stappenteller, hoekmeter, schietlood, hoogtemeter en altimeter, zaklamp.
- Gezichtsherkenning en vingerafdruklezer, decibelmeter, waterpas, vergrootglas.