Sterke punten
- Full HD-scherm 5.84" inch (12.7cm)
- Versterkte behuizing, militaire norm 810G
- Volledig waterdicht: IP68 (water en stof)
- Krachtige batterij: 6580 mAh (draadloos opladen 10W)
- Fotocamera's: Dubbele 16MP-sensor voor/achter
- Connectiviteit: 4G(LTE)/WIFI/Bluetooth/ NFC / USB-C / Jack 3.5mm
- MediaTek Helio P70 8 cores - 6GB RAM
- Opslag 128GB (uitbreidbaar tot 512 GB)
- 165.9 x 81.3 x 16.5mm - 283 gram
Wat zijn de kenmerken van de Blackview BV9700 Pro ?
Eigenschappen
| Besturingssysteem | Android 9 |
|---|---|
| Voordelen van het model | Stof- en waterdicht IP68, krachtige Helio P70-processor, lucht- en hartslagsensor, Nachtzichtcamera. |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 128 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Nee |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 5.84" |
| Scherm resolutie | 1080 x 2280 px FHD+ |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Als optie |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 4850 |
| Gewicht | 283g |
| Afmetingen | 81.3 x 165.9 x 16.5mm |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Blackview BV9700 pro
- Oordopjes
- Beschermfolie
- Snelle gebruikershandleiding
- Voedingsadapter
- USB-kabel
- USB On The Go (OTG) kabel
Omschrijving van de Blackview BV9700 Pro
Blackview 9700 Pro, klaar voor alle omstandigheden
Hoe combineer je een stevige telefoon met een elegant design en effectieve ergonomie? De Blackview BV9700 Pro is een voorbeeld van een smartphone die zowel voor professioneel gebruik als voor recreatieve outdoor-activiteiten kan worden gebruikt.
Zijn waterdichtheid, gecertificeerd door de IP68-norm (volledig water- en stofdicht), stelt u in staat om hem in alle mogelijke omgevingen mee te nemen. Bovendien kan de Blackview BV 9700 pro bij vervuiling worden afgespoeld en afgeveegd. Beschermd door een Cornilla Glass 5, is het 5.84" scherm bestand tegen krassen en accidentele stoten.
Getest in omstandigheden variërend van -30° tot +60°, kan deze versterkte smartphone extreme temperaturen weerstaan. De MIL-STD-810G standaard, toegewezen aan het veldmateriaal van het Amerikaanse leger, certificeert de robuustheid van de Blackview BV9700 pro.
Als de telefoon uit uw zak valt op een bouwplaats of van zijn fietssteun glijdt tijdens een mountainbiketocht, hoeft u zich geen zorgen te maken: Blackview garandeert een valbestendigheid op 6 zijden van een hoogte van 1,5 meter.
Prestaties en nachtzicht
Om Android 9.0 op zijn volle potentieel te laten draaien, biedt de Blackview bv 9700 Pro optimale prestaties dankzij zijn configuratie: een Helio P70 Octa Core-processor op 2.1Ghz; 6 GB RAM om het openen van veel veeleisende applicaties te beheren. 128 GB opslagruimte maakt het mogelijk om foto's, video's en andere grote inhoud op te slaan.
Twee Nano Sim-kaarten, evenals een Micro SD-kaart, kunnen in de SIM-lade worden geplaatst. Zo kunt u genieten van een telefoon voor dubbel gebruik, zowel professioneel als persoonlijk.
Het vastleggen van beelden is een van de sterke punten van de Blackview BV 9700 pro. De telefoon maakt het mogelijk en verbetert het maken van foto's en video-opnamen dankzij de speciale nachtcamera. Het algoritme van de Sony STARVIS IMX291 sensor vergroot de pixelgrootte voor meer helderheid. Leg de rijke momenten van de nacht en omstandigheden met weinig licht vast, zonder kwaliteitsverlies zoals bij een standaardapparaat.
Een opmerkelijke optie, zonder de gevoeligheid van een speciaal meetapparaat te bieden, integreert de Blackview bv 9700 pro een VOC-sensor (detectie van vluchtige deeltjes), die informeert over de luchtkwaliteit.
De connectiviteit is ontworpen voor gebruik in het veld, of u nu in de bouw werkt of een avonturier bent op zoek naar spanning. De GPS en 4G zorgen ervoor dat u overal kunt navigeren en communiceren onder alle omstandigheden.
Draadloze technologie is tegenwoordig klassiek: WIFI 802 a/b/g/n/ac, een Bluetooth klasse 5.
Technische specificaties van de Blackview 9700 Pro
Weerstand
- Water- en stofdicht: IP69k, MIL-STD-810G, Corning Gorilla Glass scherm bestand tegen krassen
- Behuizing: stevig, metaal
Prestaties
- Besturingssysteem: Android 9.0
- Processor: Helio P70 Octa Core 2.1Ghz
- RAM: 6GB DDR4
- Opslag: 128GB (uitbreidbaar met Micro SD-kaart)
- Batterij: 4380 mAh met snelladen 10.0W, draadloos opladen mogelijk.
Scherm
- Grootte 5.84"
- LCD IPS-paneel
- Resolutie 1080 x 2280 px, Full HD+
- Capacitief 5 punten
Connectiviteit
- 4G LTE / 3G / 2G
- Dual SIM NANO
- WIFI 802.11a/ac/b/g/n/ - Dual band, WIFI-Direct, WIFI-toegangspunt
- Bluetooth 4.1
- GPS: A-GPS, Beidou, GLONASS, GPS
- USB type C, met USB On the Go functie
Uitrusting
- Vingerafdruklezer,
- Barometer, kompas, gyroscoop, hartslagmeter, vochtigheidssensor, thermometer.