Sterke punten
- Full HD-scherm 5.84" inch (12.7cm)
- Versterkte behuizing, militaire norm 810G
- Volledig waterdicht: IP69K (water en stof)
- Krachtige batterij: 4380 mAh (draadloos opladen 10W)
- Camerasensoren: 4 sensoren 48MP+16MP groothoek (120°) + 5MP en 2MP voor macro en diepte
- Connectiviteit: 4G(LTE)/WIFI/Bluetooth/ NFC / USB-C / Jack 3.5mm
- MediaTek Helio P90 8 cores - 8GB RAM
- Opslag 128GB (uitbreidbaar tot 512 GB)
- Aanpasbare knop: PTT, of snelle toegang tot lamp / foto
- Luchtkwaliteitssensor, hartslagmeter, thermische beeldvorming
- 159.6 x 78.2 x 11.6mm - 230 gram
Wat zijn de kenmerken van de blackview bv 9900 pro ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 9 |
| Voordelen van het model | Thermische beeldvorming, 3 camerasensoren waaronder 48MP en 16MP Sony, IP68/IP69K, krachtige P90-processor |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 5.84" |
| Scherm resolutie | 1080 x 2280 px |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Li-Ion - 4380mAh |
| Gewicht | 264g |
| Afmetingen | 156.5*78.3*14.2 mm |
Inhoud
- Blackview BV9900 pro
- Oordopjes
- Beschermfolie
- Snelle gebruikershandleiding
- Voedingsadapter
- USB-kabel
- USB On The Go (OTG) kabel
Video
Omschrijving van de blackview bv 9900 pro
Blackview BV9900 Pro, bovenal robuust.
De Blackview 9900 is waterdicht: het bewijs is dat hij is uitgerust met een camera waarmee je prachtige onderwaterfoto's kunt maken tot 1,5 meter diep. De onverwoestbare Blackview BV9900 Pro is gecertificeerd met IP68/IP69K.
Hij kan worden gebruikt bij temperaturen tussen -30° en +60°, om alle klimaten te doorstaan. De MIL-STD-810G-norm, toegekend aan het veldmateriaal van het Amerikaanse leger, bevestigt de solide aard van de Blackview BV9900 Pro.
Als de smartphone uit je zak valt op een metalen helling of van zijn fietshouder glijdt tijdens een mountainbiketocht, hoef je je geen zorgen te maken: Blackview garandeert een robuustheid op 6 zijden bij een val van 1,5 meter hoog.
Bestand tegen krassen en stoten, het scherm is beschermd door Corning Gorilla Glass 5.

Expertfuncties en snelheid van de processor
Om Android 9.0 in alle toepassingen te benutten, toont de Blackview BV 9900 Pro uitzonderlijke prestaties: de Helio P90 Octa Core-processor op 2,1 GHz; 8 GB RAM om veeleisende applicaties te verwerken. 128 GB opslagruimte om foto's, video's en andere grote inhoud op te slaan.
Twee NANO SIM-kaarten en een Micro SD-kaart kunnen in de SIM-sleuf worden geplaatst. Zo kun je één telefoon voor zowel professioneel als persoonlijk gebruik benutten.
Fotografie is een van de sterke punten van de Blackview BV 9900 Pro. De 9900 Pro heeft 4 lenzen voor foto's in alle soorten. De lens met 48 MP-sensor maakt het mogelijk om foto's op groot formaat te maken met intelligente schaalvergroting, de 16 MP-sensor is groothoek om 120° landschap vast te leggen. De laatste twee lenzen (5 MP en 2 MP) zijn aanvullend voor close-up opnamen, één om de scherptediepte aan te passen en de andere voor macro-opnamen.
De camera van de Blackview BV 9900 Pro filmt in 4K bij 30 fps en in Full HD bij 60 fps, wat indrukwekkende slow-motion opnamen van hoge kwaliteit mogelijk maakt.
Net als bij fotografie is de BV9900 Pro uitgerust met interessante sensoren en tools: gyroscoop, kompas, barometer, vingerafdruklezer, hartslagsensoren, vochtigheidssensoren, luchtkwaliteitsmeter. Als expertfunctie is de Blackview 9900 Pro uitgerust met een FLIR-warmtebeeldcamera.
De connectiviteit is ontworpen voor praktisch gebruik, of je nu in de bouw werkt of op avontuur gaat voor een adrenalinekick. De GPS-locatie en 4G zijn ook standaard inbegrepen voor een smartphone van 2020.
Draadloze technologie is een must: WIFI 802 a/b/g/n/ac, een Bluetooth klasse 5.
Technische specificaties van de Blackview 9900 Pro
Weerstand
- Water- en stofdicht: IP69k, MIL-STD-810G, Corning Gorilla Glass 5-scherm tegen krassen en stoten
- Behuizing: stevig, metaal
Prestaties
- Besturingssysteem: Android 9.0
- Processor: Helio P90 Octa Core 2,2 GHz
- RAM: 8 GB DDR4
- Opslag: 256 GB (uitbreidbaar met Micro SD-kaart)
- Batterij: 4380 mAh met snelle lading van 10,0 W, draadloos opladen mogelijk
Scherm
- Grootte 5,84"
- LCD IPS-paneel
- Resolutie 1080 x 2280 px, Full HD+
- Capacitief 5 punten
Connectiviteit
- 4G LTE / 3G / 2G
- Dual SIM NANO
- WIFI 802.11a/ac/b/g/n/ - Dual band, WIFI-Direct, WIFI-hotspot
- Bluetooth 5.0
- GPS: A-GPS, Beidou, GLONASS, GPS
- USB type C, met USB On the Go-functie
Uitrusting
- Vingerafdruklezer,
- Barometer, kompas, gyroscoop, hartslagsensor, vochtigheidssensor, thermometer, thermische beeldvorming.