Sterke punten
- HD+ 5.7" LCD-scherm
- Versterkte behuizing
- Volledig waterdicht: IP68-certificering
- Batterij 5580mAH
- Camerasensoren: 8Mpx achter en 5Mpx voor
- Connectiviteit: 4G(LTE) / Bluetooth 5.0 / NFC
- Processor MT6761V/WE 4 cores - 2GB RAM
Wat zijn de kenmerken van de Blackview BV4900 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 10 |
| Voordelen van het model | IP 68-certificering |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Foto/video | Ja |
| Schermgrootte | 5,7" |
| Scherm resolutie | HD+ |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Non amovible |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 28h |
| Gewicht | 261g |
| Afmetingen | 15.75 x 7.81 x 1.37 cm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Oplader
- Micro-USB-kabel
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Blackview BV4900
Robuuste telefoon Blackview 4900 de economische smartphone
De robuuste smartphone BV 4900 is de economische oplossing van Blackview. Bestendig, duurzaam en waterdicht, hij heeft de IP68-certificering behaald. De Blackview 4900 telefoon heeft met succes vele militaire kwaliteitstests doorstaan tegen stof, wind en vocht. Het ultra-bestendige Corning Gorilla Glass 3 scherm is ook ontworpen voor professioneel en intensief gebruik.
Het Sony camerasysteem kan overal worden gebruikt, zowel in uw professionele als persoonlijke leven. Met zijn 8Mpx achter en 5Mpx voor legt u alle belangrijke levensmomenten vast.
U zult nooit meer zonder batterij zitten. Dankzij de lange batterijduur (28 uur bellen en 26 uur muziek luisteren) volgt de Blackview 4900 u overal, de hele dag door.


Technische specificaties van de Blackview 4900
- IPS-scherm 720 x 1440 px, 5,7" HD+
- Android 10.0
- Ingebouwde polymeerbatterij 5580mAh 5V / 1A
- Afmetingen van de BV 4900 157.5 x 78.1 x 13.7mm
- Dual SIM: Nano SIM + Nano SIM of Nano SIM + TF-kaart
- MT6761V/WE Quad Core-processor, CPU 2GHz, 3GB RAM en 32GB ROM
- Connectiviteit van de Blackview 4900: Bluetooth 5.0, WiFi, FOTA
- WiFi 2.4G