Sterke punten
- Scherm 5.7" inch (12.7cm)
- Duurzame rubberen behuizing, militaire norm
- Volledig waterdicht: IP68 (water en stof)
- Batterij: 5580 mAh (snelle draadloze oplading)
- Camera's: Sony 16MP/8MP/0.3 + 13MP aan de voorkant
- Connectiviteit: 4G(LTE)/WIFI/Bluetooth/ NFC / USB-C / Jack 3.5mm
- MediaTek MT6762 8 cores - 4GB RAM
- Opslag 128GB (uitbreidbaar 128 GB)
- 159.4 x 77.7 x 13.7mm - 275 gram
Wat zijn de kenmerken van de Blackview BV5100 Pro ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Barcodescanner, Android 10, Lange batterijduur, volledig waterdicht en versterkt + Corning Glass 3-scherm |
|---|---|
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 128 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 5.7" (12.7cm de diagonale) |
| Scherm resolutie | 720x1440 |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 5580 mAH |
| Gewicht | 268g |
| Afmetingen | 162.9*81.4*12.85 mm |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Smartphone BV5100 Pro
- Netadapter
- USB-adapter
- 1 paar oordopjes
- 1 Beschermfolie
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Blackview BV5100 Pro
Blackview BV5100 Pro: Prestaties en geschikt voor professionals
Voldoet aan militaire normen MIL-STD-810G, de robuuste smartphone Blackview BV5100 Pro is waterdicht ondergedompeld in water en stofdicht (norm IP68). Hij is bestand tegen vallen van 1,8 m en tegen accidentele schokken die bij professioneel gebruik voorkomen. Zijn beschermende rubberen oppervlak biedt een zeer goede grip en een extra beschermingsniveau van de behuizing tegen schokken.
De Blackview BV5100 Pro heeft een barcodescanner dankzij de camera aan de achterkant. Sony CCD-sensor, de BV5100 kan 1D/2D-codes en QR-codes lezen.
De batterij 5580mAh heeft een stand-by tijd van 22 dagen. Deze lange gebruiksduur is geschikt voor het dagelijks gebruik van veeleisende toepassingen.
De camera aan de achterkant van deze Android 10-smartphone heeft een drievoudige Sony-sensor (16/8/03 Megapixels) en 13MP aan de voorkant voor videogesprekken van hoge kwaliteit.
De Blackview BV5100 Pro kan 128GB opslagruimte opslaan (met indien nodig een extra 128GB SD-kaart)
Belangrijkste kenmerken van de Blackview BV5100 Pro
- IP68-gecertificeerd, MIL-STD-810, versterkte behuizing en rubberen grip, schok- en krasbestendig Corning Glass 3-scherm
- Besturingssysteem: Android 10.0
- Processor Octa Core MEDIATEK MTK6367 1.8 GHz
- Batterij 5580mAh: 22 dagen stand-by
- Micro USB-aansluiting / 3,5 mm Jack
- RAM-geheugen: 4GB
- Geheugen: 128 GB uitbreidbaar met maximaal 128 GB extra via microSD-kaart
- Touchscreen met 5,7-inch IPS-paneel,
- Resolutie: 720x1440 HD
- Camera met drievoudige Sony-achtercamera 16/8/0.3 Megapixels + 13 Megapixels aan de voorkant
- GPS/4G LTE / Wifi / Bluetooth/ NFC
- Dual SIM Nano
- Gezichtsherkenning, vingerafdrukscanner
- Lichtsensor, nabijheidssensor, barometer, versnellingsmeter, kompas, gyroscoop, barcodescanner