End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
- Android 12 met Doke 3.1 - Mediatek MT6765 Helio P35-processor
- 7GB RAM (4GB + 3GB virtueel), 64GB ROM, uitbreidbaar tot 1TB
- Camera: 13MP achter, 8MP voor, meerdere modi (nacht, schoonheid, onderwater, panoramisch)
- Militaire certificering MIL-STD-810H en IP68/IP69K
- Batterij 6580mAh, omgekeerd opladen 5W, tot 768 uur standby
- Scherm 6,1" HD+, 500 nits, resolutie 720*1560
- Dubbele SIM - 4G - GPS/GLONASS/Beidou/Galileo
- Gezichtsherkenning en gebruik met handschoenen
Wat zijn de kenmerken van de Blackview BV5300 Pro ORANGE ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 12 |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810H |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 512 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Radio | Ja |
| Schermgrootte | Standaard (van 6" tot 6,5") |
| Schermgrootte | 6.1" |
| Scherm resolutie | 720*1560 px |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Als optie |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | Batterie fixe Li-Po 6 580 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 25h |
| Batterijduur in de slaapstand | 32 jours |
| Gewicht | 273 g |
| Afmetingen | 161.5 x 77.6 x 15 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | DAS membre : 2.523 / DAS tronc : 1.035 / DAS tête : 1.044 (en W/Kg) |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- 1x Blackview BV5300 Pro
- 1x Stroomadapter
- 1x USB-kabel
- 1x Gebruikershandleiding
Video
Omschrijving van de Blackview BV5300 Pro ORANGE
Technische specificaties van de BV5300 Pro Oranje
Meer informatie vindt u op de pagina van de BV5300 Pro in groene kleur
- Android 12
- Mediatek MT6765 Helio P35-processor
- Dubbele nano SIM
- IP68 - IP69K - MIL-STD-810H
- 4G - Wifi - Bluetooth 5.0
- Interne opslag 64 GB - RAM 4 GB
- Vaste Li-Po batterij 6.580 mAh
- Camera's: 8 MP + 13 MP
- Handschoenmodus
- Afmetingen: 161,5 x 77,6 x 15 mm
- Gewicht: 273g