Sterke punten
- Scherm 5.7" inch (12.7cm)
- Versterkte hoeken, militaire norm
- Volledig waterdicht: IP68 (water en stof)
- Batterij: 5580 mAh
- Camerasensoren: Sony-sensor 8MP + 2MP aan de voorkant (onderwaterfotografie)
- Connectiviteit: 4G(LTE)/WIFI/Bluetooth/ NFC / USB-C / Jack 3.5mm
- MediaTek MT6739 4 cores - 3GB RAM
- Opslag 32GB (uitbreidbaar tot 256 GB)
- 152.2 x 75.5 x 14mm - 197 gram
Wat zijn de kenmerken van de Blackview BV 5900 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 9 |
| Voordelen van het model | IP68, 5580mAh batterij, Android 9 OS, NFC, vingerafdrukscanners |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 5,7 inch |
| Scherm resolutie | 720x1520 |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Als optie |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 5580 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 23u |
| Batterijduur in de slaapstand | 25 dagen |
| Gewicht | 268g |
| Afmetingen | 159 x 80 x 15 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | 0.166 W/kg (head) / 0.866 W/kg (body) |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Smartphone BV5900
- Netadapter
- USB-adapter
- 1 paar 3,5 mm oortjes
- 1 Beschermfolie
- Gebruikershandleiding
Video
Omschrijving van de Blackview BV 5900
Blackview BV 5900: ultrarobuuste en betaalbare smartphone
Voldoet aan militaire normen MIL-STD-810G, de robuuste smartphone Blackview BV 5900 is water- en stofdicht met IP68. Hij is bestand tegen vallen van 3m en diverse schokken en ongelukken bij dagelijks gebruik dankzij de versterkte behuizing.
De Blackview BV 5900 is een ideaal hulpmiddel voor professionals die werken in buitenberoepen, de industrie, de bouwsector evenals brandweerlieden en politie. Het is ook geschikt voor liefhebbers van skiën, wandelen of watersporten en meer in het algemeen outdooractiviteiten.
Bovendien biedt de lange batterijduur van 5580mAh u een gesprekstijd van 23 uur en tot 25 dagen standby, zodat u kunt profiteren van zijn applicaties, mooie foto's kunt maken, op internet kunt surfen en videogames kunt spelen (12 uur bij gaminggebruik). De Blackview BV 5900 is zeer veelzijdig, met een modern en volledig functioneel uiterlijk.
De camera aan de achterkant heeft een dubbele sensor (13MP en 0,3MP) met Sony-sensoren voor een verbluffende beeldkwaliteit, zelfs bij weinig licht, en 5MP aan de voorkant voor prettige videogesprekken en natuurlijke videoconferenties.
De Blackview BV 5900 heeft een geheugen van 32GB opslag, met 32GB extra opslag. Deze capaciteit is zeer geschikt voor dagelijks gebruik.
Blackview BV 5900: snelheid en prestaties
Deze robuuste smartphone draait op Android 9, de Blackview BV 5900 laat u genieten van de nieuwste applicaties beschikbaar op Google Play en biedt veilige contactloze betalingen dankzij NFC-technologie.
Dit model is niet uitgerust met een Octa Core Snapdragon, waardoor de batterijduur wordt bespaard. Toch gebruikt zijn Quad Core MT6761 processor een goede verhouding tussen vermogen en energieverbruik om het beste rendement uit de 5580mAh batterij te halen.
De BV5900 behoort tot de nieuwe generatie telefoons met een 5,7-inch scherm in druppelvorm voor een unieke visuele ervaring. Met de nieuwe applicaties wordt het steeds gebruikelijker om uw smartphone te gebruiken om op internet te surfen en video's te bekijken: de Blackview 5900 is daar ideaal voor.
Een betaalbare telefoon, de Blackview BV 5900 is toch uitgerust met moderne functies, hij is natuurlijk voorzien van een GPS, WIFI-verbinding en Bluetooth. Een vingerafdruklezer aan de zijkant om de toegang tot de telefoon te beveiligen is zeer praktisch om het scherm te ontgrendelen zonder de ontgrendelingscode in te voeren.
Een belangrijke functie van de nieuwste smartphones, gezichtsherkenning bespaart u tijd bij het ontgrendelen van uw Blackview BV 5900 en beveiligt de telefoon nog meer tegen indringers.
In de familie van robuuste smartphones zoals Crosscall, Ruggear en Isafe, plaatst de Blackview BV 5900 zich comfortabel en maakt gebruik in elke omgeving mogelijk zonder concessies te doen aan design en moderne ergonomie.
Belangrijkste kenmerken van de Blackview BV 5900
- IP68-gecertificeerd, versterkte behuizing IP69K
- Besturingssysteem: Android 9.0
- Quad Core MEDIATEK MTK6761T 2.0 GHz processor
- Batterij 5580mAh: tot 23 uur gesprekstijd en tot 25 dagen standby
- USB-C / Jack 3.5mm connector
- RAM-geheugen: 3GB
- Opslag: 32GB uitbreidbaar met maximaal 32GB extra via microSD-kaart
- Touchscreen met 5,7-inch capacitief IPS-multipointscherm, druppelvorm
- Resolutie: 2160 x 1080 px Full HD
- Camera met dubbele achterste fotosensor 13 Megapixels + 03 Megapixels en een frontale 5MP
- GPS/4G LTE / Wifi / Bluetooth/ NFC
- Dual SIM Nano
- Vingerafdruksensor, gezichtsherkenning
- Licht-, nabijheids-, barometer-, versnellingsmeter-, kompas-, gyroscoopsensor