End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
- 5'' (12,7 cm) scherm + Gorilla Glass 3 bescherming
- Militair chassis MIL-STD810G + Waterdicht IP68
- Batterij: 5000mAh
- Camera: 1 sensor 8 Mpx achter + 2 Mpx voor
- Processor 4 cores frequentie 1,5 GHz + 2GB RAM + 16GB opslag
- Connectiviteit: 4G / 2 Micro-sim / Bluetooth 4.2 NFC / WIFI / GPS
- Professionele uitrusting: 1D EAN / 2D QR Code barcodescanner
Wat zijn de kenmerken van de Hammer BS21 - smartphone barcodescanner ?
Eigenschappen
| Besturingssysteem | Android 8.1 Oreo |
|---|---|
| Voordelen van het model | 1D EAN/UPC - 2D QR-code barcodescanner / Waterdicht IP68 / Simkaartverbinding 4G-netwerk + GPS en WIFI |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 128 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Als optie |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | Scherm 5'' (12.7 cm) |
| Scherm resolutie | 1280 x 720 |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Als optie |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | Li-Ion - 5000mAh |
| Gewicht | 300g |
| Afmetingen | 156.5 x 77.2 x 17.8 |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Myphone Hammer BS21
- Voedingskabel
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Hammer BS21 - smartphone barcodescanner
Hammer BS21: de eerste professionele Myphone-telefoon voor GMS
Deze mobiele telefoon combineert twee producten:
- Een robuuste smartphone die goed presteert op het 4G-netwerk en is uitgerust met WIFI, Bluetooth en NFC. Dit alles is waterdicht IP68 (1,5 m diepte gedurende 30 minuten) en bestand tegen vallen tot 1,5 meter hoogte (militaire certificering MIL-STD810G).
- Een barcodescanner die 1D-codes (EAN/UPC) + 2D-codes (zoals QR-codes) kan lezen. Dankzij de 1,5 GHz quad-core processor, 2 GB RAM en 16 GB opslag kan de Hammer BS21 inventaris- en klantbeheerapplicaties in winkels draaien.
Nuttige functies geleend van de smartphone die perfect van pas komen in winkels of magazijnen:
- Een 8Mp camera voor video's en foto's + een 2Mp camera aan de voorkant.
- Een GPS, nauwkeurig gebaseerd op 3 satellieten (A-GPS, GPS, Glonass).
