Sterke punten
- Bestand tegen water, schokken en stof
- Waterdicht tot 60 minuten op 2 meter diepte
- Autonomie: 7 uur in gesprek en 13 dagen in stand-by
- Licht: weegt slechts 118 gram
- Handsfree functie dankzij de luidspreker
- Directe toegang tot zaklamp
- Ergonomisch
- Twee SIM-kaartslots, Micro SD-kaartlezer (geheugenuitbreiding tot 32 GB)
- Veelzijdig: SMS/MMS, FM, MP3, MP4
- Quad-band verbindingen / 3G+, Bluetooth
- 2MP camera met flits
Wat zijn de kenmerken van de Crosscall Spider X4 ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Waterdicht, waterbestendig, stofbestendig, schokbestendig, licht |
|---|---|
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms |
| Schermgrootte | 2,4'' |
| Scherm resolutie | 240 x 320 |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | 3G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | 1300 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 7 uur |
| Batterijduur in de slaapstand | 13 dagen |
| Gewicht | 118 gram |
| Afmetingen | 127 x 58 x 15 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | Hoofd: 0,819 W/kg DAS Lichaam: 0,660 W/Kg |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Crosscall Spider-X4
- Netadapter
- USB-kabel
- Oortelefoons
- Snelstartgids
Omschrijving van de Crosscall Spider X4
Spider-X4 van Crosscall
U kunt zich overgeven aan de meest extreme activiteiten, de nieuwe Spider-X4 van Crosscall is bestand tegen bijna alles!
Zeer stevig en toch ongelooflijk licht (slechts 118 gram), deze veelzijdige telefoon zal u zowel op het land als onder water vergezellen dankzij zijn waterdichtheid IP68 norm.
Hij is bestand tegen schokken en stof: u kunt hem aan allerlei omstandigheden blootstellen, hij zal het zonder problemen doorstaan.
Bang om u te vervelen tijdens uw sportieve of andere uitstapjes? Geen paniek, zijn ingebouwde MP3/MP4 speler en FM-radio zullen u vermaken. Blijf ook verbonden dankzij de 3G, de laadsnelheid van de Spider-4X is 35 keer sneller dan die van een normale mobiele telefoon.
Met een gesprekstijd van 7 uur en een stand-by tijd van 13 dagen, zegt u vaarwel tegen een lege batterij!
U zult altijd uw weg vinden, zelfs midden in de nacht of diep in een grot, want de Spider-X4 is uitgerust met een zaklamp die gemakkelijk toegankelijk is dankzij een directe knop.
Zijn twee SIM-kaart slots maken het leven eenvoudiger wanneer u bereikbaar moet zijn op twee verschillende nummers.


Belangrijkste kenmerken van de Crosscall Spider-X4:
- Waterdicht
- Waterdichtheid norm IP6
- 118 g
- 3G, Bluetooth
- MP3 en MP4 speler, FM-radio
- Batterijduur
- Luidspreker
- Zaklamp
- Ergonomisch
- Twee SIM-kaart slots
- Geheugenuitbreiding tot 32 GB via een micro SD-kaart
- Camera met flits