Sterke punten
- Dual Sim Smartphone
- 4G-netwerk
- Water- en stofdicht IP67
- 30 minuten onderdompelbaar
- Versterkt scherm en behuizing
- Gehard glas scherm, Wet Touch
- 10 uur batterijduur
- Camera's: 8MP / 2MP
- LED-flitser
- HD-video
- GPS
- Simlockvrij
Wat zijn de kenmerken van de Crosscall Trekker-S1 ?
Eigenschappen
| Besturingssysteem | Android 5.1 Lollipop |
|---|---|
| Voordelen van het model | 4G, Dual SIM, gehard glas scherm, Wet Touch-technologie, NFC-lezer |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 4”. |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 3,7V Li-po 2600mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 10 u |
| Batterijduur in de slaapstand | 228 uur |
| Gewicht | 238g |
| Afmetingen | 133,5x74x16 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | 0.798 W/Kg |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Netstroomadapter
- MicroUSB-kabel
- IP X6 waterdichte headset
- Karabijnhaak
- Handleiding met kompas
Omschrijving van de Crosscall Trekker-S1
Crosscall Trekker-S1
Zeer krachtige smartphone ontworpen voor gebruik buitenshuis, de Trekker-S1 van Crosscall heeft een schokbestendige en water- en stofdichte (IP67) behuizing en een sterk gehard glazen scherm van Dragon Trail. Deze telefoon kan 30 minuten ondergedompeld worden in 1 meter water.
Het touchscreen werkt zelfs als de vingers van de gebruiker nat zijn (technologie Wet Touch), en de meegeleverde headset is ook waterdicht.
De navigatie is zeer snel dankzij de combinatie van het Android KitKat Lollipop 5.1.1 besturingssysteem, een QuadCore 1,2Gb processor en 4G, wat een snelheid biedt die 5 keer hoger is dan 3G.
Voor een eenvoudige beheer van uw contacten of communicatiebehoeften, heeft de Trekker-S1 een dubbele SIM-kaartsleuf, waardoor u bijvoorbeeld een kaart voor uw persoonlijke netwerk en een andere voor uw professionele netwerk kunt plaatsen.
Wat betreft scherm/foto, deze smartphone beschikt over 2 Sony lenzen, van 8 en 2MP, evenals een zaklamp en een HD video modus.
Tot slot, de batterijduur van de Trekker S1 bereikt 10 uur in gesprekstijd, dankzij een batterij met hoge capaciteit.
Belangrijkste kenmerken:
Android Lollipop 5.1.1
Dubbele SIM
4G
Quad Core 1.2 GH processor
Waterdichtheid IP67
4.0" DragonTrail Wet Touch scherm
2 Sony camera's 8MP / 2MP / HD video
NFC-lezer
MP3/MP4-speler, 3,5mm jack
Batterijduur 10 uur
RAM: 1GB
ROM: 8GB
GPS
Bluetooth 4.0