Sterke punten
- 1D-barcodelezer (EAN en UPC)
- Laser sensor (bereik 2cm tot 80cm)
- Tijdelijke opslag 1200 scans
- Draadloos (Bluetooth 2.0): maximaal bereik 25m
- Basisconnectiviteit: USB (meegeleverd), RS232, RS485, KBW
- Verwijderbare batterij 2100mAh (33.000 scans)
- Bestand tegen vallen, stof en regen (IP52)
- Meegeleverd: Oplaadstation + USB-kabel
Wat zijn de kenmerken van de Datalogic Gryphon GBT4130 ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Bluetooth (10 tot 20 m) |
| Scantechnologie | Bidirectioneel |
| Leesafstand | 2cm à 80cm |
| Leessnelheid | 325 scans / sec |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB, KBW, RS232 |
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter), vochtbestendig (IP53 of beter), schokbestendig (MIL-STD-810 gecertificeerd) |
| Type lezer | Draadloos |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | IP52 (stof + vocht) |
| Gewicht | 246g |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Draadloze barcodelezer Gryphon GBT4130
- Dockingstation / Lader BC4030-WH-BT
- USB-kabel 90A051945
- Configuratiehandleiding
Omschrijving van de Datalogic Gryphon GBT4130
Draadloze 1D-barcodelezer
Dit Datalogic-scannermodel biedt het enorme voordeel dat het op twee verschillende manieren kan worden gebruikt: als draadloze barcodelezer, dankzij de Bluetooth-connectiviteit, kunt u 1D- en GS1-codes scannen terwijl u mobiel bent, maar u kunt de Gryphon ook op zijn basis plaatsen, die via USB is verbonden met uw gegevensverwerkingsinterface, en het gebruiken als een baliescanner door de artikelen onder de sensor te laten passeren, terwijl de lezer wordt opgeladen.
Via Bluetooth communiceert dit product de gescande gegevens direct naar zijn basis of elk Bluetooth V2-apparaat.
Zeer krachtig, deze lezer kan tot 325 1D-codes per seconde scannen. Het beschikt ook over de technologie van scanvalidatie met groene spot, waardoor vergeten wordt voorkomen, vooral in lawaaierige omgevingen of wanneer het geluidsniveau minimaal moet zijn. Als presentatiescanner dient de groene spot als richtmiddel.
Een intern geheugen maakt het mogelijk om tot 1200 codes op te slaan, wat een zekere veiligheid garandeert bij het scannen buiten het radiobereik...
Ten slotte is dit product IP52 en bestand tegen vallen van een hoogte van 1,80 m op een betonnen vloer.
Belangrijkste kenmerken:
Decodering van 1D- en GS1-symbologieën
Scanvalidatie met Groene Spot
Geheugen voor 1200 scans
Baliehouder voor handsfree scannen, 2 posities
Volledige oplaadtijd: 4 uur
Opladen tijdens het scannen wanneer de lezer op zijn basis is geplaatst