Sterke punten
- 1D-barcodelezer (EAN en UPC)
- Laser sensor (bereik 1cm tot 45cm)
- Tijdelijke opslag van 500 scans
- Draadloos (Bluetooth 3): maximaal bereik 25m
- Basisconnectiviteit: USB (meegeleverd), RS232, RS485, KBW
- Batterij 1400mAh (30.000 scans)
- Bestand tegen vallen, stof en regen (IP42)
- Meegeleverd: Oplaadstation + USB-kabel + voeding
Best verkopende bundels
Wat zijn de kenmerken van de Datalogic Quickscan QBT2131 + Standaard + USB-kabel ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Bluetooth (10 tot 20 m) |
| Leesafstand | 1cm à 45cm |
| Leessnelheid | 400 scans/sec |
| Leeshoek | 65° |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB, RS-232, RS-485 (IBM 46XX-protocollen), toetsenbordemulatie |
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter), vochtbestendig (IP53 of beter), schokbestendig (MIL-STD-810 gecertificeerd) |
| Type lezer | Draadloos |
| Levensduur van de batterij | 30.000 scans |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | Geen |
| Gewicht | Lecteur : 190 g Base : 221 g |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Datalogic Quickscan QBT2131 lezer
- Presentatiestandaard
- USB-overdrachtskabel
- Voedingsblok
- Voedingskabel met stekker
Omschrijving van de Datalogic Quickscan QBT2131 + Standaard + USB-kabel
Kit co+ USB-kabel + presentatiestandaard.
Datalogic Quickscan QBT2131
Met de draadloze Bluetooth-technologie kan de QuickScan QBT2131 van Datalogic gegevens naar de host verzenden via zijn basisstation, maar ook naar elk ander compatibel Bluetooth-apparaat. Deze draadloze lineaire imager werkt ook met Android- of IOS-tablets.
Deze 1D-barcodelezer van Datalogic is ideaal voor toepassingen in de detailhandel, inventarisopdrachten of administratieve diensten. Draadloos, het maakt het mogelijk om 1D-symbologieën efficiënt te scannen dankzij de kwaliteit van zijn laserstraal: zeer zichtbaar, breed en snel.
De technologie van goede leesbevestiging van de Datalogic Green Spot-barcode stelt de gebruiker in staat om te verzekeren dat de gescande gegevens correct zijn vastgelegd.
Geleverd met zijn laad- en presentatiestandaard, kan de Datalogic QBT2131 handsfree worden gebruikt, bijvoorbeeld op een kassabalie.


Belangrijkste kenmerken:
● Lezen van 1D-codes
● Visuele of hoorbare scanvalidatie
● IP42
● Bestand tegen vallen van 1,5 m op beton
● Zeer effectieve laserstraal
● Bluetooth-technologie met een bereik tot 25 m
● Leessnelheid: 400 scans/sec
● Te gebruiken als draagbaar of handsfree
● 30.000 scans per lading
● Resolutie (maximaal): 0,102 mm
● Kit met USB-kabel + voeding
● 3 jaar garantie op onderdelen en arbeid





