Sterke punten
- Compatibel met DECT-systemen van Alcatel en Aastra
- Groot kleurenscherm
- Telefoonboek met 100 contacten
- Handsfree functie
- Trilfunctie
- 3.5mm jack headsetaansluiting
- Nummerweergave
- Geheimhoudingsknop
- Wisselgesprek, doorschakelen en conferentie met 3
- Hand-over functie
Wat zijn de kenmerken van de Depaepe Partner RX ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Compatibel met DECT-systemen van Alcatel en Aastra |
|---|---|
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Design van het toestel | DECT handset met basis |
| Aantal toestellen | 1 toestel |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 100 contacten |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 10 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Beltonen | 10 beltonen |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 18 uur |
| Te verbinden op | DECT-terminal |
| Batterijen | Li-ion 1100 mAh |
| Gewicht (telefoon) | 100 g |
| Gecombineerde afmetingen | 140x20x48 mm |
| Technologie | DECT |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- DECT-handset Depaepe Partner RX
- Oplader
- Batterij
- Riemclip
- Handleiding
Omschrijving van de Depaepe Partner RX
Depaepe Partner RX: DECT-handset geoptimaliseerd voor Alcatel- en Aastra-systemen
De Depaepe Partner RX handset is compatibel met Alcatel-Lucent en Aastra DECT-systemen.
Dankzij de handover-functie zorgt de PARTNER RX handset voor continuïteit van communicatie zonder onderbreking van cel naar cel (Roaming - handover - roaming) evenals de overdracht van functies die aan de PABX zijn gekoppeld (oproeperidentificatie, onderscheid tussen interne/externe oproepen, etc.).
Eenvoudig te gebruiken, de PARTNER RX handset biedt een groot kleurenscherm, handsfree-functie, een telefoonboek voor 100 nummers, evenals een trilfunctie en een 3,5 mm jack headsetaansluiting.
• Compatibiliteit / PBX-verklaring:
Alcatel OmniPCX Office (OXO) en Enterprise (OXE) - Aastra DECT/TDM en DECT/IP - Depaepe Partner TX DECT/sIP-systeem.
• PBX-gerelateerde functies:
Oproeper-ID, MWI (berichtwachtindicator), in de wacht zetten, tweede oproep, wisselgesprek, doorschakelen, conferentie.
Functies van de Depaepe Partner RX:
- DECT-handset voor front-end DECT- of DECT/IP-systemen
- Handover-functie: continuïteit van communicatie zonder onderbreking tussen cellen
- TFT-kleurendisplay met grafische interface
- Telefoonboek voor 100 namen en nummers,
- Trillingsfunctie
- 3,5 mm jack headsetaansluiting
- Oproeperidentificatie
- Polyfone beltonen
- Handsfree-functie
- Ergonomische zijtoetsen voor volumeregeling en microfoonmute
- Eén PARTNER RX handset kan op 5 verschillende DECT-bases of systemen worden gebruikt
- 1 externe communicatie mogelijk tegelijkertijd met 1 communicatie tussen 2 handsets
- Wisselgesprek, doorschakelen en conferentie met 3 personen met 1 externe en 1 interne deelnemer
- Toetsenbordvergrendeling (via menu of PIN-code),
- Mute-toets
- Signaal voor bereiklimiet
- Niet compatibel met SIEMENS-systemen