Sterke punten
- 1D-barcodelezer (EAN en UPC)
- Laser sensor (bereik 10cm tot 80cm)
- Lezen van barcodes op smartphonescherm
- Draadloos (Bluetooth), bereik: maximaal 15 meter
- Aansluiting op PC via USB-A-adapter
- Batterijduur: 1800mAh batterij
- Geleverd met Bluetooth-adapter, USB-oplaadkabel
Wat zijn de kenmerken van de Draadloze barcodelezer ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Bluetooth (10 tot 20 m) |
| Scantechnologie | Bidirectioneel |
| Leesafstand | 30 cm |
| Minimale ruimte tussen de tekens | 4 mil |
| Leeshoek | 42° |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB |
| Type lezer | Draadloos |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | Geen |
| Gewicht | 400 g |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Barcodelezer
- USB-kabel
- USB-dongle
Omschrijving van de Draadloze barcodelezer
Draadloze barcodescanner
De draadloze barcodescanner is een compleet product waarmee u elk type 1D-codering kunt lezen: code 39, volledige ASCII, streepjescode, industrieel 2 van 5, interleaved 2 van 5, matrix 2 van 5, code 93, code 128, code 32, standaard code 93, EAN 128, MSI, EAN8 en 13 UPCA en E, Plessey, DataBar14, telepe en 1D-streepjescode.
De bluetooth barcodescanner kan ook barcodes lezen op smartphone- en tabletschermen.
Deze scanner heeft een precisie van 0,1 mm, met een scanveld diepte van 10 tot 800 mm. Hij ondersteunt USB-, RS232- en PS/2-interfaces. Hij decodeert snel: 120 keer per seconde, met een foutmarge van minder dan 1/5 miljoen.
Draadloos, deze draadloze barcodescanner wordt geleverd met een USB-dongle die een bereik tot 15 m binnenshuis biedt. Stofbestendig, de draadloze barcodescanner is schokbestendig en geschikt voor intensief gebruik. Hij is compatibel met alle kassasoftware of inventarissoftware op de markt die 1D-barcodelezing vereist.


Kenmerken van de F5 Barcodescanner
- Draadloze scanner met USB-dongle
- 1D laserlezen
- Geleverd met USB-dongle + USB-kabel voor opladen
- Bereik tot 15 m
- 120 scans per seconde
- Schokbestendig, stof- en waterbestendig
- Eenvoudige installatie, geen driver nodig