DTEN Desk 27 inch voor Microsoft Teams

27-inch alles-in-één scherm voor Microsoft Teams met geïntegreerde camera, microfoons en luidsprekers.

SKU
OEDTENDESK27MT
van DTEN

Ref. :
OEDTENDESK27MT

End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant

Sterke punten

  • Volledig autonoom systeem voor Microsoft Teams
  • 27-inch touchscreen (diagonaal van 69 cm) met inbegrepen stylus
  • Alles-in-één: scherm, camera, microfoons en luidsprekers
  • Ideaal voor individueel gebruik bij thuiswerken of focus room
  • Gebruiksgemak: start uw vergaderingen met één klik vanaf het scherm
  • Directe toegang tot uw agenda, chat of bestanden
  • Eenvoudige verbinding met uw persoonlijke Teams-account via een QR-code
  • Veelzijdigheid: kan overschakelen naar monitormodus voor gebruik als tweede scherm

Wat zijn de kenmerken van de DTEN Desk 27 inch voor Microsoft Teams ?

Eigenschappen

Eigenschappen
OS (besturingssysteem) Android (Google)
Besturingssysteem Android 12
Aantal deelnemers Tot 3 deelnemers
Werking Autonoom, Microsoft Teams Rooms
Beeldschermtype Touchscreen interactief met camera
Type beeldscherm Interactief touchscreen
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 2,1 Mpx - 1920 x 1080 - Full HD
Formaat 16/9
Ingebouwde webcam Ja
Inlijsten deelnemers Ja, auto (AutoFraming)
Automatische focus op de actieve spreker Neen
Smart Gallery Neen
Met microfoon(s) Microfoons inbegrepen
Met luidsprekers Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd)
Compatibel verticale weergave Nee
Resolutie (video output) UHD 4K 2160p - 8 Mpx
Detail & schrijfsnelheid ★★★★★ Geprojecteerde capaciteit
Tactiele precisie ★★★★★ Natuurlijke aanraking (Optical bonding)
Google EDLA certified Neen
Ingebouwde PC (Slot OPS) Nee
Draadloze screen sharing Neen (optioneel accessoire)
Wifi Ja
Bluetooth Nee
VESA Geen VESA
Autonoom conference systeem Gebaseerd op Android
Scherm inbegrepen Alleen scherm
Met bedieningstablet Ja
Ingebouwde USB-C hub Ja (aansluiting via 1 enkele USB-C kabel)

Omschrijving van de DTEN Desk 27 inch voor Microsoft Teams

dten desk

Een scherm voor zelfstandig gebruik van Microsoft Teams

Het DTEN-scherm is een touchscreen van 27 inch (diagonaal van 69 cm). Het is een complete oplossing voor zelfstandig gebruik van Microsoft Teams. U heeft uw laptop niet meer nodig om uw Teams-vergaderingen te houden! Zodra uw persoonlijke account is gekoppeld, kunt u uw vergaderingen met één klik starten rechtstreeks vanaf de monitor. Dit laat uw laptop volledig vrij om tijdens de vergadering notities te maken. 

Vanaf het startmenu heeft u toegang tot verschillende functies van de applicatie. U kunt bellen, toegang krijgen tot uw chat, agenda of bestanden. De verbinding met uw Teams-licentie is heel eenvoudig via een QR-code die op het scherm wordt weergegeven. Scan de QR-code met uw telefoon voor een gemakkelijke en snelle verbinding. 

Dit scherm is ideaal voor individueel gebruik bij thuiswerken. Het kan ook worden geplaatst in een focusruimte zodat elke medewerker van het bedrijf ervan kan profiteren. 

De DTEN Desk vereist een Microsoft Teams-licentie.

 


DTEN Desk Microsoft Teams

Een veelzijdig werkhulpmiddel

Het DTEN-scherm is een echt hulpmiddel om de samenwerking op afstand en hybride werken te vergemakkelijken. Hiervoor integreert het een scherm, een UHD 4K-camera, microfoons en luidsprekers. Dit alles-in-één aspect bespaart tijd en ruimte op uw bureau. Voor een kwalitatieve videoconferentie heeft u geen extra accessoires nodig. 

Tijdens de videoconferentie is het mogelijk om het scherm van uw laptop te delen. Hiervoor hoeft u alleen uw laptop via een HDMI-kabel op de monitor aan te sluiten.

Naast praktisch is het DTEN-scherm gewaardeerd om zijn veelzijdigheid. Zodra uw vergadering is afgelopen, kan het overschakelen naar monitormodus voor gebruik als tweede scherm. Deze dubbele functionaliteit stelt u in staat om ruimte op uw bureau vrij te maken voor een praktische werkplek.