Prijs
€329,90
€399,18
€ 379,00
€458,59
-13 % op adviesprijs
€ 379,00
bespaar € 49,10
LeverkostenVanaf €4,99
Garantie3 jaar
Sterke punten
- Touchscreen monitor voor verkooppunten
- Ideaal voor restaurants, winkels, supermarkten, ...
- 2 Mogelijke toepassingen: Voor de verkoper en voor de klant
- Eenvoudig en esthetisch: Aansluiting met slechts één kabel
- Grootte: 15,6 inch (39,62 cm) - 1280x800 px
- PCAP-technologie (projectieve capacitieve): vloeiende en precieze touch.
- Touch te gebruiken met vingers, handschoenen of stylus
- Connectiviteit: USB-C, HDMI, VGA IN, Micro-USB
- Niet-touch versie op aanvraag, neem contact op met ons verkoopteam
Wat zijn de kenmerken van de Elo Touch 1002L ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief |
|---|---|
| Schermgrootte | 10 inch (25 cm) |
| Resolutie | 1,0 Mpx - 1280 x 800 (WXGA) |
| Formaat | 16/9 |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Curved screen | Neen |
| Reactietijd | 29 ms |
| Ingebouwde webcam | Neen |
| Met luidsprekers | Neen |
| Met microfoon(s) | Neen |
| Resolutie (video output) | Zonder camera |
| Verbindingen | USB-C, HDMI, VGA in, Jack 3.5 mm, Touch |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| VESA | 75 x 75 |
Inhoud
- 1 Elo Touch 1002L scherm
- 1 HDMI-kabel
- 1 USB-touchkabel USB-A naar USB-C
- 1 Voedingsadapter
- 1 Netvoedingskabel
- 2 Kabelbinders
- 2 Zelfborgende bevestigingen
- 3 Schroeven (M3x8 mm) voor kabelbinders
- 2 Schroeven (M3x10 mm) voor kabeltoegangskleppen
- Handleiding