Sterke punten
- IP54: bescherming tegen stof en spatwater
- 4 MB RAM
- Robuuste telefoon, schokbestendig
- Dual SIM
- Krachtige 1500 mAh batterij (300 uur standby, 11 uur gesprekstijd)
- Bluetooth 2.1
- Camera
- Uitbreidbaar geheugen tot 8 GB
- Quad Band 2G-netwerk 850/900/1800/1900
- 2 jaar garantie
Wat zijn de kenmerken van de Energizer Energy 100 ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Dual SIM, 4 MB RAM, schokbestendig, spatwater- en stofbestendig |
|---|---|
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | N.B |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 8 Gb |
| Zaklamp | Nee |
| Foto/video | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms |
| Schermgrootte | 2,4 inch |
| Scherm resolutie | 240 x 320 pixels |
| Netwerk | 3G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Li-ion 1500 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 11 uur |
| Batterijduur in de slaapstand | 300 uur |
| Gewicht | 112 g |
| Afmetingen | 129 x 63 x 15 mm |
Inhoud
- Energizer Energy 100 mobiele telefoon
- 1 Batterij 1500 mAh
- 1 Netstroomlader micro USB
- 1 USB-kabel
- 1 Stereo headset
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Energizer Energy 100
Energizer Energy 100 mobiele telefoon
De mobiele telefoon Energy 100 van Energizer is bedoeld voor gebruikers die op zoek zijn naar een eenvoudige, robuuste en autonome telefoon.
Deze mobiele telefoon is uitgerust met een krachtige Li Ion-batterij van 1500 mAh, die een uitzonderlijke stand-bytijd biedt (300 uur) en 11 uur gesprekstijd.
Met zijn beschermingsgraad IP54 is hij bijzonder goed beschermd tegen stof en spatwater, waardoor hij geschikt is voor specifieke omgevingen (bouw, BTP).
De Energizer Energy 100 mobiele telefoon heeft een 0,3 MP beeldsensor (foto's en video's) en een dual SIM-slot, handig voor zakelijke en/of grensoverschrijdende gebruikers.
Belangrijkste kenmerken van de Energizer ENERGY 100:
● IP54 beschermingsnorm
● Waterbestendig tegen spatwater
● Stofbestendig
● Camera 0,3 MP
● Netwerk: 2G GSM quad-band 850/900/1800/1900 Mhz
● Berichten: SMS
● Scherm: 2,4 inch QVGA
● MicroSD-lezer tot 8 GB
● Gebruikstemperaturen: -10°C ~+55°
● RAM: 4 MB
● Gewicht: 112 g
● Li-Ion batterij 1500 mAh