Sterke punten
- Grootformaat weergaveoplossing: tot 150 inch (3,81m)
- Ultrakorte projectieafstand: plaatsing dicht bij de muur
- 4K-beelden, helderheid 4000 ANSI Lumens, hoge contrastverhouding
- Kwalitatieve audio-ervaring: Yamaha-geluidssysteem
- Lange levensduur laserlichtbron
- Android TV: toegang tot uw favoriete entertainment-apps
- Epson Setting Assistant: applicatie voor eenvoudige installatie
- Bluetooth: stream muziek naar de luidsprekers van de projector
Wat zijn de kenmerken van de Epson EH-LS800B ?
Eigenschappen
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
|---|---|
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Formaat | 16/9 |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Werkt op accu of wegwerpbatterijen | No |
| Gewicht | 12,3 kg |
| Afmetingen | 695 x 341 x 156 mm |
Inhoud
- Epson EH-LS800B
- Voedingskabel
- Afstandsbediening en batterijen
Omschrijving van de Epson EH-LS800B
Epson EH-LS800B
De Epson EH-LS800B is een projector die geschikt is voor zowel recreatief als professioneel gebruik.
Deze ultrakortefocus laserprojector kan dicht bij het projectieoppervlak worden geplaatst en biedt toch toegang tot een groot beeldformaat (tot 150 inch: 3,81 m).
Met een 4K-ervaring, een indrukwekkende helderheid van 4000 ANSI Lumen en een uitzonderlijke contrastverhouding van 2.500.000:1, levert de Epson EH-LS800B realistische en heldere beelden. De Epson Setting Assistant-app vereenvoudigt de installatie doordat deze automatisch de vervorming van het geprojecteerde beeld corrigeert.
Er is ook veel aandacht besteed aan de audio-ervaring, aangezien deze projector is uitgerust met een Yamaha-geluidssysteem (met of zonder visuele weergave). U kunt ook via Bluetooth verbinding maken om uw muziek via de luidsprekers van de projector af te spelen.
Technische specificaties van de Epson EH-LS800B
- Projector helderheid: 4000 ANSI lumen
- Projectietechnologie: 3LCD
- Resolutie: 4K PRO-UHD
- Beeldformaat: 80 - 150 inch
- Type lichtbron: Laser
- Levensduur lichtbron: 20000 uur
- Levensduur lichtbron (eco-modus): 20000 uur
- Contrastverhouding: 2.500.000:1
- Minimale projectieafstand: 30 cm
- Maximale projectieafstand: 50 cm
- Brandpuntsafstand: 2,3 mm
- Yamaha-geluidssysteem
- Kleur: Zwart
- Gewicht: 12,3 kg

