Sterke punten
- Ontvangstvolume instelbaar
- Antwoordapparaat
- Wachtstand
- Tot 15 min opname
- Telefoonboek 50 contacten
- Verlicht LCD-scherm
- Op afstand raadpleegbaar
- Handsfree modus
Wat zijn de kenmerken van de Geemarc AmpliDect 295-2 ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 2 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 5 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 50 contacten |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Ja |
| Opname telefoongesprek | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 10 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Beltonen | 10 sonneries dont 5 polyphoniques |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 8 uur |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Gecombineerde afmetingen | 172x55x25 mm |
| Basisafmetingen | 136x91x105 mm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Basisstation
- Twee handsets
- Netadapter
- 4 AAA NiMh 500 mAh batterijen
- Draagclip
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Geemarc AmpliDect 295-2
Geemarc AmpliDect 295-2
De Geemarc AmpliDect 295-2 is compatibel met hoortoestellen, bovendien is het mogelijk om het luistervolume tijdens gesprekken aan te passen (tot 30dB) evenals het volume van de luidsprekers bij gebruik van de handsfree-modus.
Dit model heeft een wit verlicht 2,2'' LCD-scherm, dat het nummer en de naam van de beller weergeeft voor een groot gebruiksgemak. Het stelt u ook in staat om intuïtief door het menu te navigeren.
Geemarc biedt met de AmpliDect 295-2 een telefoon met antwoordapparaat dat u 15 minuten opname van voicemails biedt. Ten slotte kunt u overal genieten van uw antwoordapparaatfunctie dankzij de functie voor afstandsbediening.


Belangrijkste kenmerken van de AmpliDect 295-2:
● Antwoordapparaat, 15 minuten opname
● Aanpassing van het luistervolume
● Afstandsbediening van het antwoordapparaat
● 10-contacten telefoonboek
● Wit verlicht 2,2'' LCD-scherm
● Wachtstand
● Handsfree-modus
● Mute-functie