Sterke punten
- Compatibel met hoortoestel
- Ontvangstvolume instelbaar
- 10 fototoetsen met directe geheugentoetsen
- Antwoordapparaat op afstand te raadplegen
- LCD-scherm met achtergrondverlichting
- Handsfree modus
- Telefoonboek met 50 ingangen
- 3-weg conferentie
Best verkopende bundels
Wat zijn de kenmerken van de Geemarc AmpliDect 295 Photo ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 1 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 50 contacten |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 10 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Beltonen | 10 sonneries dont 5 polyphoniques |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 8 uur |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMH |
| Gecombineerde afmetingen | 172 x 55 x 25 mm |
| Basisafmetingen | 136 x 91 x 105 mm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Basisstation
- Handset
- Netadapter
- Oplaadbare NiMh-batterij 500 mAh
- Draagclip
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Geemarc AmpliDect 295 Photo
Geemarc AmpliDect 295 Photo
De Geemarc AmpliDect 295 Photo heeft 10 directe geheugentoetsen op de basis. Dit zijn fototoetsen, waarmee u in één oogopslag kunt zien op welke toets u moet drukken om uw dierbaren te bellen.
Dit model heeft een ingebouwd antwoordapparaat, op afstand te raadplegen en kan tot 14 minuten aan spraakberichten opnemen. Voor het op afstand raadplegen is een pincode nodig, en is dus volledig beveiligd.


Belangrijkste kenmerken van de AmpliDect 295 Photo:
● Grote toetsen en grote contrasterende karakters
● Eén nummer direct in het geheugen opslaan
● Achtergrondverlicht LCD-scherm
● Mute-functie
● Handsfree-modus
● Wachtstand
● Telefoonboek voor 50 contacten
● Instelbaar ontvangstvolume