Sterke punten
- Draadloze telefoon met grote toetsen en krachtige beltoon
- Geluidsversterking tot +50dB
- Compatibel met hoortoestellen
- Grote toetsen
- Intercomfunctie en drukknop / noodknop
- Krachtige bel (100 dB) en knipperend licht
- 3 melodieën voor oproepen en één voor de deurbel
Wat zijn de kenmerken van de AMPLIDECT595 U.L.E DOORBELL ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 1 handset |
|---|---|
| Aantal toestellen | 1 toestel |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 50 contacten |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | N.B |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Nee |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 10 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Beltonen | multiples |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 10 uur |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMh 800mAh |
| Gewicht (telefoon) | 175 g |
| Basisafmetingen | 14 x 12 x 10,5 cm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Basisstation
- Draadloze handset
- Netadapter
- Telefoonkabel
- 3 oplaadbare NiMh-batterijen
- Gebruikershandleiding
- Doorbell 595 U.L.E
- Ringer 595 U.L.E
Omschrijving van de AMPLIDECT595 U.L.E DOORBELL
Geemarc AmpliDect 595 U.L.E
De draadloze telefoon Geemarc AmpliDect 595 U.L.E
is ontworpen voor eenvoudig gebruik en gemakkelijk te hanteren.
Hij geeft een zeer luid belsignaal bij een oproep om het dagelijks leven te vereenvoudigen voor senioren, slechthorenden of slechtzienden. De AmpliDect 595 U.L.E is zelfs compatibel met hoortoestellen.
Deze versterkte telefoon biedt een geluidsversterking tot 50dB. Zeer handig, deze draadloze telefoon is uitgerust met een SOS-knop, zodat bij een noodoproep de vooraf opgeslagen nummers in volgorde worden gebeld. U kunt tot 50 contacten opslaan.
Wanneer u een telefoonnummer invoert, kunt u de gekozen cijfers horen.


Belangrijkste kenmerken van de AmpliDect 595 ULE:
- Grote verlichte toetsen
- Ontvangstvolume instelbaar tot 50dB
- Ontvangsttoonregeling (Laag / Normaal / Hoog)
- Compatibel met hoortoestellen
- Handsfree op de handset
- Luidspreker volume instelbaar
- 9 directe geheugens op de handset
- Telefoonboek met 50 contacten: namen en nummers (waarvan 4 met spraakweergave)
- Sneltoets voor toegang tot telefoonboek en menu op de handset
- Herhaling van de laatste 10 gekozen nummers
- Noodoproepfunctie (SOS-knop)

Ringer 595 U.L.E
De Ringer 595 DECT U.L.E is een deurbelmelder voor bij u thuis. Hij geeft een krachtig belsignaal (100dB) dat verschilt van dat van uw telefoon, samen met een knipperende flits zodat u geen belangrijk bezoek mist. Er zijn 3 beltonen instelbaar + 1 voor uw telefoon.
Handig, de Ringer 595 heeft een instelling voor de combinaties van melders: Flitslicht / Flitslicht + Beltoon / Beltoon. Dit apparaat kan worden gevoed door 3 AA-batterijen of direct op een stopcontact worden aangesloten.
Alle waarschuwingsfuncties werken ook wanneer u een telefoongesprek ontvangt, de flits is dan zeer handig als de telefoon op een andere verdieping staat. De Ringer 595 heeft een bereik van 50 meter binnenshuis en 300 meter in open veld.
Doorbell 595 U.L.E: uw praktische intercom
Deze intercom stelt u in staat om met uw bezoeker bij de deur te praten, hetzij direct bij het apparaat of via uw telefoonhoorn.
Hij is uitgerust met een grote drukknop. De knop kan ook worden gebruikt als noodknop.
Met een laag energieverbruik wordt hij gevoed door 2 AA-batterijen beheerd door DECT U.L.E-technologie: Ultra Low Energy.
Het bereik is 50 meter binnenshuis en tot 300 meter in open veld.
Deze intercom werkt uitsluitend gekoppeld aan de Ringer 595 en de AMPLIDECT595.
