Sterke punten
- Extra handset voor Gigaset A540 en A540A basisstations
- Handsfree functie
- Hoge geluidskwaliteit: Gepatenteerde Gigaset-technologie met echo-onderdrukking
- Groot 1,8'' scherm
- Achtergrondverlichting in 4 kleuren
- Gesprekstijd: 18 uur / stand-by: 200 uur
- Centrale navigatietoets
- Grote cijfers voor betere leesbaarheid
- Telefoonboek: tot 150 contacten + VIP-modus
- Kopiëren van telefoonboek tussen handsets
- Tijdslotbeheer (stil alarm afhankelijk van tijdstip)
- Plug & Play functie
- Compatibel met Gigaset Repeater
- Compatibel met Gigaset L410 handsfree clip
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset A540H ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Extra handset, HDSP-geluid, handsfree |
|---|---|
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Design van het toestel | DECT handset met basis |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 150 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Beltonen | 20 beltonen |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 18 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Gewicht (telefoon) | 89 g |
| Gecombineerde afmetingen | 74.4 x 68.7 x 34.7 mm |
| Basisafmetingen | 125 x 86 x 48,6 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- 1 Gigaset A540H handset
- 2 oplaadbare NimH-batterijen
- Oplaadbasis voor handset
- Netadapter
- 1 gebruikshandleiding
Omschrijving van de Gigaset A540H
De Gigaset A540H is de extra handset voor de basisstations Gigaset A540 en A540A. Op deze basisstations kunt u tot 4 A540H-handsets registreren.
De Gigaset A540H biedt een 1,8-inch verlicht scherm met 4 verschillende achtergrondkleuren. Uitgerust met een centrale navigatietoets en een groot lettertype voor nummerweergave, is het eenvoudig te gebruiken en snel in de hand te nemen.
De draadloze telefoon Gigaset A540H beschikt over een handsfree-functie, HDSP-geluid met echo-onderdrukking en een telefoonboek met een capaciteit van 150 contacten gekoppeld aan de VIP-functie. Deze optie stelt u in staat een specifieke beltoon en een gepersonaliseerde achtergrondkleur aan een gekozen contact toe te wijzen. Deze geluid- en visuele indicatoren stellen u in staat om eenvoudig en direct de identiteit van de beller te herkennen.
Door meerdere A540H-handsets op uw basisstation te registreren, kunt u profiteren van intercomfuncties: gespreksdoorschakeling, intern bellen, 3-wegconferentie, ...
Speciale kenmerken van de Gigaset A540H:
- HSP™-geluid (High Sound Performance)
- Handsetvolume instelbaar op 5 niveaus
- Handsfree-modus met zeer hoge geluidskwaliteit
- Luidsprekervolume instelbaar op 5 niveaus
- Keuze van luisterprofiel (Hoog / Laag)
- Waarschuwingspiep (toetsen en lage batterij)
- Multi-handsetconfiguratie (tot 4)
- Gratis intercom
- 2 gelijktijdige oproepen (1 extern + 1 intern)
- Gespreksdoorschakeling naar een andere interne handset
- Selectie van een beltoon voor interne oproepen
- 3-wegconferentie (1 extern + 2 intern) via de "Intrusion"-functie
- Kopiëren van telefoonboek tussen handsets
- Collectieve beltoon bij inkomende oproepen
- Telefoonboek: tot 150 contacten + VIP-modus
- Vooraf kiezen met mogelijkheid tot correctie
- Weergave van naam bij uitgaande oproepen
- Gemiste oproepen weergegeven op de handset: laatste 10 gekozen nummers en laatste 25 gemiste oproepen
- 20 beltonen (waarvan 16 polyfoon)
- Groot lettertype voor betere leesbaarheid
- Achtergrondkleur van het scherm aanpasbaar voor elk contact
- Directe toegang tot de kieslijst
- Verschillende beltonen voor interne en externe oproepen
- Tijdslotbeheer (stille oproep afhankelijk van het tijdstip)
- Wekker met "Herhalen"-functie, keuze van melodie
- "Plug & Play"-functie
- Compatibel met de Gigaset Repeater
- Compatibel met de Gigaset L410 handsfree clip