Sterke punten
- Hybride draadloze telefoon: IP-connectiviteit + Analoog netwerk
- Tot 3 gelijktijdige oproepen: 2 VoIP + 1 analoog
- 6 configureerbare SIP-accounts
- Tot 6 handsets per basis
- Hoge Kwaliteit HSP-geluid
- Handsfree van zeer hoge kwaliteit
- VoIP-provider voorgeconfigureerd
- Eenvoudige installatie en zelfconfiguratie
- ECO-DECT technologie
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset C530 IP ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 1 handset |
|---|---|
| Aantal toestellen | 1 toestel |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 6 |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 200 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Nee |
| Opname telefoongesprek | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 20 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Nee |
| Beltonen | 30 beltonen |
| Agenda | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Nee |
| Batterijduur in stand-by | 300 uur |
| Te verbinden op | IP-lijn (SIP) |
| Batterijen | 2 x AA NiMH 770 mAh |
| Gewicht (telefoon) | 90 g |
| Gecombineerde afmetingen | 156 x 48 x 27 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Gigaset C530 IP basis
- 1 telefoonhandset
- Batterij
- FT/RJ verbindingskabel
- Ethernet LAN-kabel
- Voedingsadapter
- CD met gebruikershandleiding
Omschrijving van de Gigaset C530 IP
Draadloze telefoon Gigaset C530 IP
De Gigaset C530 IP stelt u in staat om een analoge lijn en een IP-lijn te combineren op dezelfde draadloze telefoon, zodat u tot 3 gelijktijdige oproepen kunt beheren (2 VoIP-oproepen + 1 analoog) vanaf 3 verschillende handsets.
Als een echte mini-telefooncentrale kan de basis van de draadloze telefoon Gigaset C530 IP tot 6 Gigaset C530H handsets accepteren.
Met de Gigaset C530 IP is het mogelijk om tot 6 SIP-accounts of 6 speciale nummers te configureren met verschillende VoIP-operators en individuele toewijzing van de accounts op elke handset (uitgaande en inkomende oproepen). U kunt de IP- of analoge lijn selecteren en profiteren van diensten zoals een 3-weg conferentie, doorschakelen of in de wacht zetten van oproepen.
De Gigaset C530 IP is beschikbaar in een versie met twee handsets: de Gigaset C530 IP Duo.
Installatie en configuratie blijven eenvoudig dankzij de meegeleverde snelle installatiesoftware. De software-update is automatisch (internettoegang vereist).

Belangrijkste kenmerken van de Gigaset C530 IP:
- Tot 3 gelijktijdige oproepen (2 VoIP + 1 analoog)
- Tot 6 SIP-accounts
- Tot 6 handsets
- Multi-handset functies: intercom, oproepdoorschakeling, 3-weg conferentie, kopiëren van telefoonboek tussen handsets
- Kleurenscherm
- Oproeplogboek
- Telefoonboek voor 200 contacten
- VIP-functie
- Handsfree functie van hoge kwaliteit
- 2.5mm jack headset aansluiting
- HSP-geluid
- Eenvoudige installatie en configuratie
- Automatische software-update
- ECO-DECT technologie
- Standby-tijd: 185 uur / Gesprekstijd: 12 uur
- Compatibel met hoortoestellen
* Afhankelijk van de diensten die zijn geabonneerd bij de netwerkoperator