Sterke punten
- Hoogwaardige geluidskwaliteit
- Handsfree functie
- Telefoonboek met 200 contacten en logboek van de laatste 20 oproepen
- 2,2-inch kleurenscherm
- 18 beltonen
- 320 uur stand-by tijd, 17 uur gesprekstijd
- Energiezuinige Eco DECT-functie
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset C575 Duo ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 2 handset |
|---|---|
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 200 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Nee |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Gewicht (telefoon) | 118g |
| Gecombineerde afmetingen | 168 x 48 x 22 mm |
| Basisafmetingen | 44 x 88 x 105 mm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Draadloze telefoon C575 Gigaset
Omschrijving van de Gigaset C575 Duo
Draadloze DECT-telefoon Gigaset C575
De professionele draadloze telefoon Gigaset C575 is een ergonomische en stijlvolle handset. Met een verlicht 2,2-inch scherm is de navigatie zeer eenvoudig: uitstekende leesbaarheid, een jumbo-modus die de tekens vergroot, toegang tot het menu via symbolen...
U kunt tot 200 contacten opslaan, met maximaal 3 nummers per contact. Met snelkiestoetsen hebt u binnen enkele seconden toegang tot uw favoriete nummers. De agenda-functie en de mogelijkheid om een VIP-beltoon in te stellen, bieden u een uiterst praktische telefoon voor dagelijks gebruik.
De functie "blokkeren van anonieme oproepen" zorgt ervoor dat u niet gestoord wordt wanneer u dat niet wilt: ze worden weergegeven zonder te rinkelen of, indien gewenst, volledig geblokkeerd.


Kenmerken van de Gigaset C575:
- Draadloze DECT-telefoon
- Analoge aansluiting
- Verlicht kleurenscherm van 2,2 inch
- Gesprekstijd van 17 uur en stand-by tijd van 320 uur
- Tot 200 vermeldingen in het telefoonboek, met maximaal 3 nummers per contact
- 18 verschillende beltonen
- VIP-beltonen
- Kalender- en alarmfuncties
- Mogelijkheid tot een blacklist met maximaal 15 nummers
- Tot 6 handsets
- Handsfree
- Verlicht toetsenbord met eenvoudige bediening