Sterke punten
- Pakket met 2 Gigaset CL660-handsets en een antwoordapparaat
- Draadloze DECT-telefoon: groot bereik
- Lange batterijduur: 14 uur in gesprek
- Superieure geluidskwaliteit
- HD Voice met echo-onderdrukking, zelfs in handsfree modus
- Groot, verlicht kleurenscherm
- Ergonomisch toetsenbord
- Telefoonboek met 400 contacten (vCard)
- Aansluiting op pc via micro-USB-poort
- 2,5 mm jack voor headset
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset CL660 Duo Wit ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 2 handset |
|---|---|
| Aantal toestellen | 1 toestel |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 6 |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 400 contacts |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Nee |
| Opname telefoongesprek | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Ja |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Nee |
| Beltonen | 20 beltonen |
| Agenda | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 14 uur |
| Batterijduur in stand-by | 300 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMh 400 mAh |
| Gewicht (telefoon) | 116 g |
| Gecombineerde afmetingen | 157 x 52 x 21 mm (H x L x P) |
| Basisafmetingen | 117 x 115 x 47 mm (H x L x P) |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Gigaset CL660-telefoon
- Extra Gigaset CL660HX-handset
- Externe modulaire basis
Omschrijving van de Gigaset CL660 Duo Wit
Draadloze telefoon Gigaset CL660 Duo :
De Duo-pack van Gigaset bestaat uit twee draadloze CL660HX-telefoons in de kleur wit en een modulaire basis. Deze ECO-DECT-oplossing onderscheidt zich door zijn superieure geluidskwaliteit, zelfs in luidsprekerstand, en door zijn hoogwaardige afwerking. Bovendien kan de Gigaset-basis tot 6 CL660HX-handsets accepteren.
De Gigaset CL660 duo is uitgerust met een groot helder kleurenscherm, zodat u de naam en het nummer van de beller beter kunt zien, uw contactenlijst via uw grote telefoonboek van 400 personen of uw oproeplogboek.
De micro-USB-poort maakt het mogelijk om de draadloze Gigaset CL660-telefoon op een pc aan te sluiten en de 2,5 mm jack-aansluiting stelt u in staat om handsfree te bellen door een headset aan te sluiten.
De Gigaset CL660 duo-pack biedt u diverse functies zoals de babyfoonfunctie, de wekkerfunctie met keuze van de beltoon of directe oproepen. Ontdek nog veel meer voordelen die de Gigaset CL660 DECT-telefoon biedt!

Kenmerken van de draadloze telefoon Gigaset CL660 Duo Wit :
- Gigaset-oplossing uitbreidbaar tot 6 handsets
- ECO-DECT-technologie
- Duo-pack: 2 CL660HX-handsets + 1 modulaire basis
- Autonomie tot 14 uur in gesprek en 280 uur in stand-by
- Superieure audiokwaliteit zelfs in handsfree-modus
- Echo-onderdrukking
- Beltoonvolume instelbaar op 5 niveaus
- Kalender
- Groot telefoonboek: 400 contacten
- Weergave van naam en nummer van de beller
- TFT-kleurenscherm: 50 x 38 mm (H x B)
- Micro-USB-poort voor aansluiting op een pc
- 2,5 mm jack-aansluiting voor het aansluiten van een headset
- Babyfoonfunctie
- SMS-functie
- Logboek van de laatste oproepen
- Bereik: 50 meter binnen en 300 meter buiten
- Afmetingen: 117 x 115 x 47 mm (H x B x D)
- Gewicht: 116 g