Sterke punten
- Trio-pack
- Draadloze DECT-telefoons
- Externe basis
- Interne oproepdoorschakeling
- Hoogwaardige geluidskwaliteit met echo-onderdrukking
- Telefoonboek met 400 contacten
- Oproeplogboek
- SMS tussen de 3 handsets
- Energiezuinige Eco Dect-modus
- PC-verbinding via micro-USB
- 2,5mm headset-aansluiting
- Uitstekende kwaliteit handsfree luidspreker
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset CL660 Trio ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 3 handset |
|---|---|
| Aantal toestellen | 3 toestellen |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 6 |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 400 contacts |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Ja |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Ja |
| Beltonen | 20 beltonen |
| Agenda | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 14 uur |
| Batterijduur in stand-by | 300 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMh 400 mAh |
| Gewicht (telefoon) | 116 g |
| Gecombineerde afmetingen | 157 x 52 x 21 mm (H x L x P) |
| Basisafmetingen | 117 mm x 115 mm x 47 mm (H x L x P) |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Gigaset CL660 telefoon
- 2 extra Gigaset CL660HX handsets
- Modulaire externe basis
Omschrijving van de Gigaset CL660 Trio
Gigaset CL660 Trio
Speciale Office Easy bundel met 3 draadloze DECT-telefoons Gigaset CL660. Deze uitbreidbare oplossing tot 6 toestellen is ideaal voor zeer kleine structuren. De 3 professionele DECT-handsets maken het mogelijk om intern gesprekken door te schakelen, sms-berichten te verzenden, 3-weg conferenties op te zetten en uiteraard te genieten van een zeer goede geluidskwaliteit tijdens telefoongesprekken.
Een kleurenscherm maakt het mogelijk comfortabel te navigeren door de menu's, telefoonboeken en oproeplijsten van de draadloze telefoon met 3 handsets CL660 van Gigaset.
De aanwezigheid van een 2,5 mm jack headsetaansluiting en een luidspreker met HSP-geluid zorgt voor een efficiënte handsfree-ervaring.
Tot slot maakt de Eco Dect-modus het mogelijk het energieverbruik van de installatie te beheren, tussen de DECT-basis en de 3 telefoons, om aanzienlijke energiebesparingen te realiseren.

Belangrijkste kenmerken van de Gigaset Trio 3-handset bundel
Gespreksoverdracht
3-weg conferentie
SMS-verzending
Groot kleurenscherm
Telefoonboek met 400 contacten
Weergave van nummer of naam en foto van de beller
Oproeplijst
Handsfree
HSP-geluid
Uitbreidbaar tot 6 handsets
ECO-DECT technologie
2,5 mm jack headsetaansluiting
Eco dect-modus
3 directe toegangstoetsen: babyfoon, voicemail, oproepbeheer
2 programmeerbare toetsen