Sterke punten
- 3 handsets
- IP65-norm: bestand tegen schokken, stof en waterstralen
- Uitbreidbaar tot 6 handsets
- Externe basis
- Telefoonboek met 200 contacten
- Zaklampfunctie
- Groot kleurenscherm
- 2.5mm jackaansluiting
- HSP-geluid
- SMS-functie
- Trilfunctie
- Compatibel met Gigaset L410 handsfree clip
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset E630 Trio ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 3 handset |
|---|---|
| Aantal toestellen | 3 toestellen |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 6 |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 200 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | N.B |
| Opname telefoongesprek | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Toezicht op ruimtes | N.B |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Ja |
| Beltonen | 20 beltonen |
| Agenda | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | N.B |
| Bereik | N.B |
| Batterijduur in gesprek | 12 uur |
| Batterijduur in stand-by | 250 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | N.B |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AA NiMH 770 mAh |
| Gewicht (telefoon) | 139 g |
| Gecombineerde afmetingen | 154 x 52 x 30 mm |
| Basisafmetingen | 117 x 115 x 47 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Gigaset E630 basis
- 1 Gigaset E630H handset
- 2 Gigaset R650H pro handsets
- Oplaadstations
- Voedingen
- Telefoonkabel
- Batterijen
- Handleiding
Omschrijving van de Gigaset E630 Trio
Draadloze telefoon Gigaset E630 trio:
De Gigaset E630 Trio is een zeer robuuste draadloze telefoon bestaande uit 3 handsets (u kunt in totaal tot 6 handsets toevoegen Gigaset R650H pro).
Conform de IP65-norm, is hij bestand tegen schokken, waterstralen en stof.
Het grote 1.8 inch kleurenscherm met achtergrondverlichting stelt u in staat om uw gemiste oproepen, de batterijstatus en de identiteit van de beller te bekijken.
Handig, de draadloze telefoon Gigaset E630 trio bevat de functies zaklamp, SMS en trilfunctie en biedt een HSP-geluid van hoge kwaliteit.
De Gigaset E630 trio biedt ook de handsfree luidsprekerfunctie van hoge kwaliteit en een 2.5mm jackaansluiting voor het aansluiten van een headset.
Dankzij de 3 handsets is het mogelijk om van de volgende multi-handset functies te profiteren:
- Gratis intercom
- 2 gelijktijdige oproepen (1 extern + 1 intern)
- Oproepdoorschakeling naar een andere interne handset
- 3-weg conferentie (1 extern + 2 intern) via de "Intrusion"-functie
- Kopiëren van telefoonboek tussen handsets
- Collectieve beltoon bij inkomende oproepen
- Verschillende beltoon voor interne/externe oproepen
Kenmerken van de draadloze telefoon Gigaset E630 trio:
- 3 handsets
- Uitbreidbaar tot 6 handsets
- 1.8" kleurenscherm met achtergrondverlichting
- Batterijlaadindicatie
- Weergave van gemiste oproepen en nieuwe berichten
- 2 programmeerbare toetsen
- IP65-norm: bestand tegen schokken, waterstralen en stof
- HSP-geluid
- SMS-functie
- Logboek van de laatste 20 oproepen
- Weergave van naam en nummer
- Trilfunctie
- Handsfree functie
- ECO-DECT technologie
- Zaklampfunctie
- VIP-functie: verschillende beltoon per contact
- 2.5mm Jackaansluiting
- Compatibel met de Gigaset L410 handsfree clip
- Batterij: 2 x AA NiMH 770 mAh
- Afmetingen: 154 x 52 x 30 mm
- Gewicht: 139g
- Standby-tijd: 250u / spreektijd: 12u