LeverkostenVanaf €4,99
Sterke punten
- Pakket van 2 robuuste toestellen met toetsen, bestand tegen vallen tot 1,5 m
- Geïntegreerde Push-to-Talk (PTT) functie, echte PMR-446 walkie-talkie
- IP68-gecertificeerd, stof- en waterdicht
- Dubbele SIM: beheer van twee lijnen tegelijk
- Volledige connectiviteit: compatibel met 4G LTE, met Bluetooth 5.0
- Batterij van 2500 mAh biedt 18 uur gesprekstijd
- 2,4-inch scherm met handig fysiek toetsenbord
- Geïntegreerde zaklamp, FM-radio, krachtige luidspreker
- Ideaal voor gebieden met zwakke netwerkdekking
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset GLX8 Active Duo ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Eigen |
|---|---|
| Besturingssysteem | Proprietary OS |
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Talkie PMR446 intégré (utilisation gratuite) |
| Portofoon | Ja |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | 2.4" |
| Scherm resolutie | 240 |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 2500 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 14h |
| Batterijduur in de slaapstand | 24j |
| Gewicht | 180g |
| Afmetingen | 137 x 61 x 20mm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- 2 Gigaset GLX8 Active
- 2 Antennes
- 2 Batterijen 2500 mAh
- 2 Netstroomadapters
- 2 USB-kabels
- 2 Riemclips
- 2 Schroevendraaiers
- Snelstartgids
Omschrijving van de Gigaset GLX8 Active Duo
Kenmerken van de Gigaset GXL8 Active Duo
- Radionorm: PMR446 zonder licentie (16 kanalen, bereik 1 tot 2 km)
- Toegewijde knop: Push-To-Talk (PTT) voor directe communicatie
- Weerstand: IP68, vallen tot 1,5 meter
- Autonomie: 24 dagen stand-by / 18 uur in gesprek
- Batterij: Verwijderbare Li-Polymeer 2500 mAh
- Display: 2,4'' LCD-scherm – leesbaar in fel zonlicht
- Connectiviteit: 2G/3G/4G, Bluetooth 5.0
- Aansluitingen: USB-C, 3,5 mm jack
- Nuttige functies: zaklamp, FM-radio, wekker, rekenmachine
- Dubbele SIM: micro SIM x2 + microSD-slot (tot 32 GB)
- Afmetingen: 137 × 61 × 20 mm
- Gewicht: 180 g
- Meer informatie op de productpagina


