Sterke punten
- Extra handset voor Gigaset SL910 en SL910A basissen
- Tot 6 SL910H handsets registreerbaar per basis
- HD Multitouch Touchscreen
- Versterkt glas en metalen afwerking
- HDSP Hoge definitie geluid
- Handsfree functie
- Bluetooth headset aansluiting
- Outlook synchronisatie
- Adresboek met 500 ingangen
- Belleridentificatie met foto
- Bekroond ontwerp bij de Red Dot Design Awards
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset SL910H ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Extra handset voor Gigaset SL910/SL910A basissen |
|---|---|
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Design van het toestel | DECT handset met basis |
| Aantal toestellen | 1 toestel |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 6 |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 500 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Nee |
| Opname telefoongesprek | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Toezicht op ruimtes | Ja |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 20 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Ja |
| Beltonen | 20 beltonen waarvan 5 polyfonisch |
| Agenda | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 14 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | Li-ion 1100 mAh |
| Gewicht (telefoon) | 163 g |
| Gecombineerde afmetingen | 134 x 55 x 16 mm |
| Basisafmetingen | 130 x 115 x 47 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- SL910H telefoon handset
- Oplaadstandaard
- Voedingskabel
Omschrijving van de Gigaset SL910H
Draadloze telefoon Gigaset SL910H: Extra handset voor Gigaset SL910 en SL910A basissen
De Gigaset SL910H is de extra handset voor de Gigaset SL910 en SL910A basissen. Op deze basissen kunt u tot 6 handsets Gigaset SL910H registreren.
De Gigaset SL910H biedt een hoog resolutie kleurentouchscreen voor eenvoudige toegang tot alle telefoonfuncties: programmering, contacten, agenda, bluetooth-verbinding,...
De draadloze telefoon Gigaset SL910H beschikt over een handsfree functie, een HDSP hoge definitie geluid en zijn "quicksync" software vergemakkelijkt het importeren van al uw Outlook-contacten.
Door meerdere SL910H handsets op uw basis te registreren, kunt u profiteren van de intercomfuncties: oproepdoorschakeling, interne oproep, 3-weg conferentie, ...
Belangrijkste kenmerken van de Gigaset SL910H:
- Extra handset voor Gigaset SL910 en SL910A
- Hoog resolutie verlicht touchscreen
- Interactief menu
- USB-gegevensoverdracht: Gigaset QuickSync PC-interface
- Bluetooth-headset compatibel
- Handsfree functie
- Telefoonboek: 500 multi-veld kaarten (7 velden per contact inclusief 3 velden voor nummers)
- Hoge definitie geluidskwaliteit: HDSP-geluid
- SMS-functie: tot 4 inboxen en e-mail verzenden via SMS
- Oproeplogboek: ontvangen en gemaakte oproepen (laatste 20 gemiste oproepen)
- Zeer hoogwaardige afwerking van glas en metaal
- Uitbreidbaar tot 6 handsets op dezelfde basis
- ECO-DECT


