Sterke punten
- Professionele grafische tablet + Pro Pen 2 stylus
- 13 inch (33,8 cm) IPS FHD-scherm
- Compact formaat
- Geschikt voor links- en rechtshandigen
- 17 ExpressKey™-toetsen aanpasbaar per applicatie
- 2048 drukniveaus
- Verbinding met MAC of PC
- Multi-touch technologie voor intuïtief gebruik
- Ingebouwde voeten voor een hoek van 20°
- 3 jaar garantie
Wat zijn de kenmerken van de Wacom Cintiq Pro 13 FHD ?
Eigenschappen
| Scherm | Ingebouwd scherm |
|---|---|
| Schermgrootte | 13,3 inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Contrastverhouding | 800:1 |
| Actief oppervlak | 29,4 x 16,6 cm |
| Stylus pen inbegrepen | Ja |
| Pen resolutie | 5080 lignes par pouce |
| Druk niveau | 8192 |
| Interface met de computer | USB-C |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Afmetingen | 36 x 23,5 x 11,9 cm |
| Geschikt voor | MAC en PC |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- Wacom Cintiq 13 Pro grafische tablet
- Wacom Pro Pen 2 stylus met gekleurde ringen + penhouder
- Puntentrekker
- 6 standaard punten
- 4 viltpunten
- Kleuridentificatieringen
- Voeding en kabel
- Wacom® Link-adapter met USB-C, Mini DisplayPort en USB-kabel/connectoren
- Reinigingsdoekje
- Handleiding
Omschrijving van de Wacom Cintiq Pro 13 FHD
Wacom Cintiq Pro 13
Met de Wacom Cintiq Pro 13 grafische tablet kunt u uw verbeelding de vrije loop laten en direct op het scherm creëren voordat u uw werken overzet naar een computer (MAC of PC) via de meegeleverde USB-C kabel. Het heeft een 13,3 inch (33,8 cm) 4K Full HD mat glazen scherm met een resolutie van 1920 x 1080 pixels.
Speciaal ontworpen voor tekenaars, illustratoren, architecten en andere professionele tekenaars, biedt deze Wacom tablet hoge prestaties in een compact en ergonomisch formaat. De ingebouwde standaard stelt u in staat om te tekenen met een bepaalde helling naar wens, maar u kunt ook kiezen voor de opvouwbare Wacom standaard met 3 posities (apart verkrijgbaar).


Pro Pen 2: een ongeëvenaarde natuurlijke ervaring
Geschikt voor zowel linkshandig als rechtshandig gebruik, wordt de Wacom Cintiq Pro 13 geleverd met de Pro Pen 2 stylus die de sensatie van tekenen met potlood op papier nauwkeurig nabootst met een aangepaste weerstand.
Wat betreft kleurprestaties bereikt het 16,7 miljoen (8 bits), wat overeenkomt met 87% van Adobe® RGB voor een uiterst realistische weergave, rijk aan details en in lijn met uw verwachtingen.
Belangrijkste kenmerken van de Wacom Cintiq Pro 13 grafische tablet:
● Ingebouwde uitklapbare voeten voor een hoek van 20°
● 13 inch Full HD scherm (1920 x 1080)
● Adobe RGB 87%
● 16,7 miljoen weer te geven kleuren
● Kijkhoek van 160°
● Reactietijd: 30 ms
● Contrast: 800:1
● 8192 drukniveaus
● Actief oppervlak: 294 mm (breedte) 166 mm (lengte)
● Gewicht: 1,1 kg
● 4 aanpasbare Express Keys, gemakkelijk toegankelijke sneltoetsen
● Geschikt voor zowel rechts- als linkshandig gebruik
● Ingebouwde standaard (5° zonder voeten of 20° met voeten); Wacom standaard met 3 posities optioneel verkrijgbaar
● 3 jaar garantie

Wist u dat?
Wacom kan u op locatie bezoeken!
Een team dat zich richt op professionals kan u begeleiden voor, tijdens en na uw project.
Wilt u een demonstratie op locatie, een producttest of technische ondersteuning? Neem contact met ons op via 0801 23 05 05