Sterke punten
- Professioneel interactief scherm, ideaal voor onderwijs en presentaties
- Snelle handtekeninginvoer van elektronische documenten
- Geleverd met drukgevoelige pen
- Gemonteerd op kantelbare standaard
- Multi-touch voor vloeiende en intuïtieve navigatie
- Groot 21,5-inch touchscreen, IPS-technologie
- Weergave van elektronische documenten in liggend of staand formaat
Wat zijn de kenmerken van de Wacom DTH-2242 ?
Eigenschappen
| Scherm | Ingebouwd scherm |
|---|---|
| Schermgrootte | 21,5 inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Contrastverhouding | 900:1 |
| Actief oppervlak | 47,7 cm x 26,82 cm |
| Stylus pen inbegrepen | Ja |
| Druk niveau | 1024 |
| Interface met de computer | DVI-I digitale video, USB |
| Gewicht | 6,43 kg |
| Afmetingen | 381,32 x 566 x 235,58 mm (sans socle) |
| Geschikt voor | MAC en PC |
| Garantie | 2 jaar |
Inhoud
- Wacom Interactive Pen Display DTH-2242
- 3-in-1 kabel
- Pen + set reservepunten
- Etui en bevestigingskoord voor pen
- Voedingsadapter
- Stroomkabel
- Open Sankoré software
Omschrijving van de Wacom DTH-2242
Wacom DTH-2242 Touchscreen Tablet
De grafische tablet met stylus DTH-2242 van Wacom stelt u in staat om handtekeningen te verzamelen direct op elk digitaal document. Het grote 21,5-inch touchscreen maakt ook het maken van notities of tekeningen mogelijk.
Het wordt geleverd met een draadloze stylus die gevoelig is voor druk en werkt zonder batterijen, evenals de Open Sankoré-software waarmee u uw lessen of presentaties kunt personaliseren.


Verrijkte inhoud
Dit interactieve Wacom-scherm is bijzonder geschikt voor docenten en biedt hen een geavanceerd educatief hulpmiddel dat compatibel is met de meeste presentatiesoftware.
De Multi-touch functie van de DTH-2242 detecteert de meest voorkomende gebaren en biedt u een nog intuïtievere manier van werken.
Belangrijkste kenmerken van het interactieve scherm DTH-2242 van Wacom:
● 21,5-inch Full HD IPS-hardened scherm
● Contrast: 900:1
● Responstijd: 14 ms
● 1 DVI-I poort
● Schermresolutie: 1920 x 1080 pixels
● Kijkhoek: 178°
● HDCP
● Gewicht: 6,43 kg
● 16,7 miljoen kleuren weer te geven
● Draadloze en batterijloze stylus met bevestigingskoord
● 2 USB-poorten
Wist u dat?
Wacom kan u op locatie bezoeken!
Een team dat zich richt op professionals kan u begeleiden voor, tijdens en na uw project.
Wilt u een demonstratie op locatie, een producttest of technische ondersteuning? Neem contact met ons op via 0801 23 05 05