Sterke punten
- Draadloze telefoon
- Wi-Fi 802.11ac dual-band met geavanceerde roamingondersteuning
- Beheer van 2 SIP-accounts en 2 lijnen
- HD-geluidskwaliteit met 2 microfoons
- AEC- en ruisonderdrukkingstechnologie
- Configureerbare microfoonknop voor PTT
- Micro-USB-poort en 3,5 mm jackaansluiting
- Oplaadbare 1500 mAh batterij
- Batterijduur: 6 uur gesprekstijd
- Kleur LCD-scherm
Wat zijn de kenmerken van de Grandstream WP810 ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Draadloze Wifi-telefoon die 2 SIP-accounts en 2 lijnen beheert, HD-geluidskwaliteit met AEC- en ruisonderdrukkingstechnologie, configureerbare microfoonknop, USB-poort en jackaansluiting |
|---|---|
| Design van het toestel | DECT handset met basis |
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight kleur |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | N.B |
| Beltonen | multiples |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Batterijduur in gesprek | 6 uur |
| Batterijduur in stand-by | 120 uur |
| Te verbinden op | WiFi-terminal |
| Batterijen | Lithium-Ion |
| Gewicht (telefoon) | 120 g |
| Gecombineerde afmetingen | 168,5 x 52,5 x 21,8 mm |
| Basisafmetingen | 76 x 73 x 81 mm |
| Technologie | Wi-fi |
Inhoud
- Grandstream WP810 Wifi-telefoon
- Voedingsunit
- Oplaadstation
- Riemclip
- 1 Li-Ion batterij
- Snelle startgids
Omschrijving van de Grandstream WP810
Grandstream WP810
De Grandstream WP810 is een draadloze IP Wifi-telefoon met ondersteuning voor dual-band Wifi met een geavanceerde antenne die het beheer van 2 SIP-accounts en 2 lijnen ondersteunt. Deze telefoon is ideaal voor mobiele professionals die een draadloze telefoon nodig hebben om zich te verplaatsen zonder communicatie te verliezen. Met de WP810 kunnen professionals oproepen plaatsen en ontvangen in elke Wifi-omgeving.
U kunt de WP810 rechtstreeks aansluiten op de telefoon via de 3,5 mm jack of de micro-USB-poort.
De Grandstream WP810 Wifi-telefoon biedt hoge geluidskwaliteit met een dubbel MIC-systeem en AEC- en ruisonderdrukkingstechnologie voor uitstekende communicatie, ongeacht de locatie. Deze IP-telefoon is ideaal voor bedrijven die de verbinding niet willen verliezen en zo kunnen bellen terwijl ze zich verplaatsen. Bovendien is het mogelijk om 3-weg conferenties te houden, de WP810 heeft een configureerbare SOS- of PTT-microfoonknop.
Deze dual-band draadloze Wifi-telefoon Grandstream WP810 biedt u andere specificaties zoals een verlicht kleurenscherm, 2 programmeerbare toetsen, nummerkeuze, ophangen, luidspreker, telefoonboek, verlicht toetsenbord, nabijheidssensor, trilfunctie, volumeknop en navigatietoetsen.
De 1500 mAh Li-Ion batterij laadt gemakkelijk op via een universele netadapter en biedt u een gesprekstijd van 6 uur en 120 uur standby-tijd.

Belangrijkste kenmerken van de draadloze Wifi-telefoon Grandstream WP810
- Draadloze IP-telefoon
- Ondersteuning voor 2 SIP-accounts en 2 lijnen
- Dual-band Wifi
- HD-geluidskwaliteit met dubbele MIC
- AEC- en ruisonderdrukkingstechnologie
- Micro USB-poort en 3,5 mm jack
- Oplaadbare 1500 mAh Li-Ion batterij
- Autonomie: 6 uur gesprekstijd en 120 uur standby
- Personaliseerbare microfoonknop