Ref. :
Sterke punten
- Atex Zones 2/22
- Expert PTI - DATI functies
- IP68 (beschermd tegen schade door regen, vocht en zout lucht)
- SOS-knop
- GPS-locatie
- Detectie van verlies van verticaliteit
- Detectie van bewegingsloosheid
- Zaklamp
- Dual SIM
Wat zijn de kenmerken van de GSM PTI MGEX310.2-PTI Atex (Zone 2/22) ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 4.2.2 |
| Voordelen van het model | Dual SIM, PTI, IP68, 3G, batterij 3600 mAh |
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Zone 2/22 |
| Ingebouwde GPS | Ja, (enkel geolocalisatie in geval van nood) |
| Tracker | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Schermgrootte | Compact (van 5,5" tot 5,9") |
| Wifi | Nee |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | Geen mobiel netwerk |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Ja |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Li-ion 3600mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | Jusqu'à 10 heures |
| Batterijduur in de slaapstand | Jusqu'à 300 heures |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- GSM-telefoon MGEX310.2-PTI
- ABS-behuizing met riemclip
- Standaard oplader
- USB-kabel
- Bedrade headset
- Hoge capaciteit batterij 3600 mAh
- Dockingstation
- Snelle startgids
Omschrijving van de GSM PTI MGEX310.2-PTI Atex (Zone 2/22)

GSM PTI MGEX310.2-PTI Atex Zone 2/22
Te gebruiken in explosieve atmosferen, de MGEX310.2-TPI van Magneta is een mobiele telefoon gecertificeerd voor Atex Zone 2 en beschikt over geavanceerde functies voor bescherming van geïsoleerde werknemers (PTI-DATI).
Onder deze functies bevinden zich 2 programmeerbare alarmknoppen, 5 automatische detectiemodi die verlies van verticaliteit en bewegingsloosheid combineren, 5 soorten alarmen met oproepcascade en SMS-verzending, 3 controle-niveaus voor verbeterde veiligheid, evenals een zelftestprocedure. Een SOS-knop stelt u ook in staat om handmatig alarmen te activeren via een krachtige luidspreker.
De GSM MGEX310.2-TPI is ook uitgerust met een dubbele camera voor/achter (respectievelijk 0,3 MP/5 MP), een zaklamp. Bovendien heeft het een water- en stofdichtheidsklasse IP68 die de integriteit van de telefoon beschermt tegen vocht, zout lucht, regen of waterspatten.
Compatibel met alle operators en biedt communicatie in 2G of 3G, het is 2 jaar gegarandeerd en heeft een specifieke absorptiesnelheid (SAR) van 0,606 W/kg.
De dubbele SIM-poort van de MGEX310.2-TPI stelt u in staat om twee verschillende lijnen op één apparaat te gebruiken, wat het een ideaal communicatiehulpmiddel maakt voor grensgebruikers of mensen die hun zakelijke en privé-abonnementen willen scheiden.
Belangrijkste kenmerken van de mobiele PTI MGEX310.2:
● PTI-DATI functies
● Toegewijde SOS-knop
● Beschermingsklasse IP68
● Detectie van verlies van verticaliteit
● Detectie van bewegingsloosheid
● GPS-lokalisatie
● NFC-module
● Netwerken
● Li-Ion batterij 3600 mAh
● Frequentie GSM 850/900/1800/1900 MHz WCDMA 900/1900/2100 MHz (3G)
● 300 uur standby-tijd, 10 uur gesprekstijd
● Oplaadtijd: ongeveer 4 uur
● Gebruikstemperaturen: -20°C tot +60°C
● Interne geheugen: 4 GB
● Micro SD-slot: tot 32 GB
● Android 4.2
● Bluetooth 4.0
● Wifi
● Zaklamp
● Krachtige luidspreker
● Camera 5 MP met flits (voorzijde: 0,3 MP)
● Dubbele SIM
● Kleurenscherm 2,4 inch (140 x 320 pixels)
● Afmetingen: 26 x 63 x 140 mm
● Gewicht: 230 gram
● 2 jaar garantie