Prijs
€309,90
€374,98
€ 349,90
€423,38
-11 % op adviesprijs
€ 349,90
bespaar € 40,00
Op voorraad
LeverkostenVanaf €4,99
Garantie2 jaar
Sterke punten
- 5G-connectiviteit en eSIM voor ultrasnel surfen
- IP69- en MIL-STD-810H-bestendigheid tegen water, stof en schokken
- 50 Mpx camera en 20 Mpx nachtzichtcamera
- 5000 mAh batterij met Powerbank- en omgekeerde oplaadfuncties
- 6.1 inch IPS-scherm versterkt met Panda Glass
- MediaTek Dimensity 6300-processor en 256 GB opslag
- 8 GB RAM voor soepel multitasken onder Android 15
- Handschoenmodus voor gebruik van het touchscreen onder alle omstandigheden
- Contactloos betalen met NFC en geïntegreerde biometrische beveiliging
- Ergonomisch ontwerp met koordbevestiging voor onderweg
Wat zijn de kenmerken van de Hammer Energy X2 5G 8/256Go ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 15 |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810H |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Appli Talkie Walkie 4G en option + Bouton PTT dédié |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | Standaard (van 6" tot 6,5") |
| Schermgrootte | 6.1" |
| Scherm resolutie | 1560 x 720 |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 5G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Als optie |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 5000 mAh |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Hammer Energy X2 5G
- USB-kabel
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Hammer Energy X2 5G 8/256Go
Technische specificaties van de TEL001066
- 6,1-inch IPS-scherm, 1560 x 720 px, Panda Glass
- Verversingssnelheid: 60 Hz
- Processor: Mediatek Dimensity 6300, 8 cores
- Werkgeheugen 8 GB LPDDR4X
- Interne opslag: 256 GB
- Geheugenuitbreiding: MicroSD-slot tot 1 TB
- Besturingssysteem: Android 15
- Certificeringen IP69 en MIL-STD-810H
- Waterdichte USB-poort
- Hoofdcamera: 50 MP (f/1.8)
- Nachtzicht: Sony speciale camera van 20 MP
- Frontcamera: 8 MP
- Video: Opname in 1080p bij 30 fps
- Batterij: 5000 mAh (Li-Po)
- Snelladen: Maximale vermogen van 30 W
- Netwerken: 5G, 4G LTE, 3G en 2G
- Dual SIM (Nano SIM) en eSIM-ondersteuning
- Wi-Fi (2.4/5.0 GHz), Bluetooth 5.3 en NFC
- 3,5 mm jack en FM-radio
- Handschoenmodus en onderwatercamera
Meer informatie over de versie Hammer Energy X2 5G 6/128 Go




