Sterke punten
- HD-scherm 6,2 inch (15,24 cm)
- Robuust: versterkte behuizing (IK07)
- Ultra waterdicht: IP69 (water en stof)
- Batterij: Li-Ion 5000 mAh (snel opladen)
- Camerasensoren: 48MP achter, 8MP voor
- Poorten: USB-C/ Dual Micro Sim/Jack 3.5
- Connectiviteit: 4G / Bluetooth 5.0 /GPS/ WIFI (2.4/5Ghz)/NFC
- Processor: MTK6762V/CB Octa - RAM 4GB
- Opslag 64GB (uitbreidbaar tot 128GB)
- 163x78,2x12mm / gewicht 254g
Wat zijn de kenmerken van de Hammer Blade 3 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 10 |
| Voordelen van het model | Volledig waterdicht (IP69), versterkte en ergonomische behuizing, val- en schokbestendig (IK07), Android 10 |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | Standaard (van 6" tot 6,5") |
| Schermgrootte | 6.2" (diagonaal 15.24cm) |
| Scherm resolutie | 1520 x 720 pixels |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Li-Ion 5000 mAh met snellaad mogelijkheden |
| Gewicht | 254g |
| Afmetingen | 163x78,2x12mm |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Hammer Blade 3
Video
Omschrijving van de Hammer Blade 3
Hammer Blade 3: Robuust en stijlvol
De telefoon Hammer Blade 3 combineert innovatie en robuustheid.
Robuustheid dankzij de versterkte behuizing die vallen tot 1,2 meter hoogte zonder schade kan weerstaan, gecertificeerd MIL-STD-810 (militaire certificering van de Amerikaanse legerlaboratoria) en IK07-gecertificeerde weerstand.
De Hammer Blade 3 is ook volledig stof-, vuil- en waterdicht dankzij de hoogste IP69-waterdichtheidsklasse.


Moderne connectiviteit
Dankzij de mogelijkheid van de E-sim heeft de Hammer Blade 3 geen fysieke simkaart nodig. Dit resulteert in meer veelzijdigheid en een onmiskenbare garantie van veiligheid.
De Blade 3 uit de Hammer-serie kan een dubbele SIM herbergen voor dubbel werk-/persoonlijk gebruik.
Uitgerust met WIFI, Bluetooth 5.0 en NFC-technologie, is de Hammer Blade 3 klaar voor het veld en mobiliteit.
De bedrade USB-C-aansluiting zorgt voor snel opladen, en de audio jack is ook volledig waterdicht.
De batterij van 5000 mAh kan een hele werkdag intensief gebruik aan.
Technische specificaties van de Hammer Blade 3
Intern
- Besturingssysteem: Android 10.0
- Processor: MTK6762V/CB Octa core 2.0 GHz
- RAM: 4Gb
- Opslag: 64 Gb (uitbreidbaar tot 128Gb via Micro SD)
- Batterij: 5000 mAh (met snelladen via USB-C)
Camera en Video
- Hoofdcamerasensor: 48 Mpx
- Frontcamerasensor: 8 Mpx
Connectiviteit / Aansluitingen
- Netwerk: 4G / 3G / 2G
- WI-FI 2.4 Ghz / 5 Ghz
-
Bluetooth 5.0
- NFC
- USB-C-aansluiting en waterdichte 3.5 Jack.
Weerstand
- Water- en stofdichtheid IP69
- Schok-/impact-/temperatuurvariatieweerstand: IK07-norm en militaire norm MIL-STD-810 (valweerstand 1,2 meter)
