Sterke punten
- Scherm 5,7 inch (12,7 cm)
- Robuust: versterkte behuizing (IK07)
- Ultra waterdicht: IP69 (water en stof)
- Batterij: Li-Ion 5000 mAh (snel opladen)
- Camerasensoren: 48MP achter, 8MP voor
- Poorten: Micro-USB/ Dual Micro Sim/E-Sim/Jack 3.5(IP69)
- Connectiviteit: 4G / Bluetooth 5.0 /GPS/ WIFI (2.4/5Ghz)/NFC
- Processor: MTK6771T Octa Core - RAM 6GB
- Opslag 128GB (uitbreidbaar met micro SD 128GB)
- 16,3 x 7,6 x 1,52 / gewicht 269g
Wat zijn de kenmerken van de Hammer Explorer Pro ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 10 |
| Voordelen van het model | Laserpointer, Omgevingsvochtigheidssensor, Android 10.0, Waterdicht IP69, Stevig IK07 |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 128 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Nee |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | Compact (van 5,5" tot 5,9") |
| Schermgrootte | 5.7"(12.7 cm diagonaal) |
| Scherm resolutie | 2160 x 1080 |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Li-ion 5000mAh |
| Gewicht | 269g |
| Afmetingen | 16,3 x 7,6 x 1,52 |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Hammer Explorer Pro
Video
Omschrijving van de Hammer Explorer Pro
Hammer Explorer Pro, smartphone ontworpen voor het veld
De smartphone Hammer Explorer PRO is de opvolger van de Explorer van hetzelfde Poolse merk dat gespecialiseerd is in professionele telefoons, Myphone.
De Explorer Pro is nog steeds even robuust: zijn chassis is versterkt en maakt het mogelijk dat de telefoon een val van 1,2 meter kan weerstaan, ook bestand tegen impact, en zijn scherm is beschermd door gehard glas.
De Hammer Explorer Pro slaagt voor de tests van de Amerikaanse legerlaboratoria om de MIL-STD-810-certificering te verkrijgen en heeft de IK07-weerstandsindex.


Veldfunctionaliteit: laserpointer, waterdichtheid, vochtigheidssensor.
Ontworpen om overal in veeleisende omstandigheden mee naartoe te nemen, is de Hammer Explorer Pro volledig waterdicht tegen onderdompeling en binnendringen van modder en stof. Met een IP69, de hoogste waterdichtheidsindex, doet de Hammer Explorer Pro zijn naam eer aan: een mobiel die overal mee naartoe gaat en professionals binnen of buiten volgt.
Hoogtepunt van deze telefoon: zijn laserpointer-functionaliteit, zeer nuttig om details op bouwplaatsen of in de industrie aan te wijzen. Wanneer precisie vereist is voor een urgente situatie, is er niets beter dan een telefoon in je zak om effectief te reageren.
Een ander hoogtepunt van de Hammer Explorer Pro is zijn omgevingsvochtigheidssensor. De professional in het veld zal het nut ervan ontdekken naarmate hij zich in zijn werkomgeving ontwikkelt.
Bedrade en draadloze connectiviteit ontworpen om zich aan te passen aan het veld
Veldtelefoon maar ook dubbel gebruik, dubbele SIM-kaart. Het personeel kan zijn mobiel voor persoonlijk gebruik gebruiken dankzij de mogelijkheid om een andere SIM-kaart in te voegen voor privégesprekken.
De Hammer Explorer Pro van Myphone heeft de E-sim, technologie die virtueel een SIM-kaart integreert. Meer veelzijdigheid, meer veiligheid.
Net als zijn recente tegenhangers werkt de Explorer Pro op het 4G-netwerk. Hij heeft een WIFI 2.4 Ghz / 5Ghz module, Bluetooth 4.2 connectiviteit, en NFC technologie.
Voor bedrade connectiviteit is deze waterdichte en robuuste mobiel USB-C en heeft hij een waterdichte Jack 3.5mm ingang/uitgang. Zo is er geen waterinfiltratie bij een val in een plas.

Technische specificaties van de Hammer Explorer Pro
Intern
- Besturingssysteem: Android 10.0
- Processor: MTK6771T Octa Octa core 2.1 GHz
- RAM: 6Gb
- Opslag: 128 Gb (uitbreidbaar tot 128Gb met Micro SD)
- Batterij: 5000 mAh (snel opladen via USB-C)
Camera en Video
- Hoofdcamerasensor: 48 Mpx
- Frontcamerasensor: 8 Mpx
Connectiviteit / Verbinding
- Netwerk: 4G / 3G / 2G
- WI-FI 2.4 Ghz / 5 Ghz
- Bluetooth 4.2
- NFC
- USB-C en waterdichte Jack 3.5 connectiviteit.
- Bevestigingspunten voor accessoires
Weerstand
- Water- en stofdichtheid IP69
- Schok-/impact-/temperatuurvariatieweerstand: IK07-norm en militaire norm MIL-STD-810 (valweerstand 1,2 meter)
