Sterke punten
- Scherm 5,5" (13,97 cm) + Corning Glass 3
- Weerstand: zijversterkingen
- Ultra waterdicht: IP68 (water en stof)
- Batterij: Li-Ion 4400 mAh (snel opladen)
- Camera's: 13MP achter, 5MP voor
- Poorten: Micro-USB/ Dual Micro Sim/Jack 3.5
- Connectiviteit: 4G / Bluetooth 4.0/GPS/ WIFI (2.4Ghz)
- Processor: MT6580 - RAM 3GB
- Opslag 32GB (uitbreidbaar 128GB)
Wat zijn de kenmerken van de HAMMER Iron 3 (4G LTE) Oranje ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 9 |
| Voordelen van het model | IP 68, 4G-netwerk, Android 9.0 Pie-besturingssysteem. Dubbele camera. |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | 5,45 inch |
| Scherm resolutie | 720 x 1440 pixels |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | 4400 mAh Li-Po |
| Gewicht | 234 g |
| Afmetingen | 158 x 77.4 x 13.85 mm |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Hammer Iron 3 Oranje
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de HAMMER Iron 3 (4G LTE) Oranje
De smartphone Hammer Iron 3
De robuuste smartphone Hammer Iron 3 biedt u een IP68-certificering (bescherming tegen stof en langdurige onderdompeling tot 1,50 m gedurende 30 minuten) en tegelijkertijd een elegante telefoon van 5,45 inch. Met zijn dubbele camera (8Mpx en 5Mpx) en IPS-resolutie geniet u van bijzonder realistische kijkhoeken en kleuren.
Met een batterij van 4400 mAh kunt u zich concentreren op andere zaken dan het constant opladen van uw Myphone Hammer Iron 3 smartphone.
Met de mogelijkheid voor een dubbele SIM kunt u uw persoonlijke en zakelijke kaart combineren, of een nationale en een internationale kaart...
Met het 4G-netwerk, wifi en bluetooth gaat u zorgeloos op avontuur. De ingebouwde GPS brengt u altijd naar uw bestemming!
