Sterke punten
- 1D / 2D-barcodelezer
- CCD-sensor (bereik 0,5 cm tot 40 cm)
- Scanvalidatie door trilling, piep, LED
- Draadloos (Bluetooth 4.2): maximaal bereik 25m
- Basisconnectiviteit: USB (meegeleverd), RS232, RS485, KBW
- Autonomie: 14u (Batterij 2400mAh)
- Bestand tegen vallen, stof en regen (IP42)
- Meegeleverd: Oplaadstation + USB-kabel
Wat zijn de kenmerken van de Honeywell Voyager 1472G - 2D ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Bluetooth (10 tot 20 m) |
| Scantechnologie | Omnidirectioneel |
| Leesafstand | de 5mm à 40cm |
| Leessnelheid | 70cm / seconde |
| Minimale ruimte tussen de tekens | 5 mil |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB, KBW, RS232 |
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter), vochtbestendig (IP53 of beter), schokbestendig (MIL-STD-810 gecertificeerd) |
| Type lezer | Draadloos |
| Levensduur van de batterij | 50 000 scans |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | IP42 |
| Gewicht | 210g |
| Fabrieksgarantie | 5 jaar |
Inhoud
- Voyager 1472g Honeywell scanner
- Flexibele standaard
- USB-kabel
Omschrijving van de Honeywell Voyager 1472G - 2D
Een krachtige barcodescanner voor kassa's.
Met een betere levensduur en krachtigere scanmogelijkheden dan de vorige Honeywell-versies, is de Voyager XP1472g barcodescanner de perfecte oplossing om uw workflow te optimaliseren voor het lezen van 1D/2D-codes.
De verlengde leesafstand stelt de scanneroperator in staat om een artikel in de mand of kar van een klant te lezen zonder de kassa te verlaten. Tijdbesparing voor uw personeel en gemak voor uw klanten.
Met het bijna alomtegenwoordige gebruik van mobiele apparaten, tonen veel smartphones barcodes en kortingsbonnen in de vorm van een QR-code. De Honeywell Voyager xp1472g ondersteunt deze ontwikkeling en leest perfect informatie van digitale schermen.
Robuust en betrouwbaar
Ontworpen om 30 vallen van 1,80 meter en 1000 schokken van 50 centimeter op een betonnen ondergrond te weerstaan, kan deze scanner per ongeluk vallen zonder dat uw medewerkers zich zorgen hoeven te maken. Ongelukken gebeuren, maar de gebruiker kan zich concentreren op zijn taak en het materiaal vergeten om productiviteit en klantcontact aan de kassa te bevorderen.
Bovendien bevrijdt de capaciteit van de Voyager 1472g om kleine 1D- of 2D-barcodes nauwkeurig en gemakkelijk te lezen uw personeel van de stress van het snel verwerken van de wachtrij.
- Barcode decodering: 1D / 2D / QRCode / PDF / Dot Code
- Imaging: Area imager (1040 x 720 pixels)
- Scanbevestiging door visueel of geluidssignaal + trillingen
- Bluetooth V4.2 = bereik 30 meter
- 50.000 scans per lading
- Water-/stofdichtheid: IP42
- Bestand tegen 30 vallen van een hoogte van 1,8 m / 1000 schokken van 50 cm van de grond.
- Afmetingen: 62 mm x 173 mm x 82 mm
- Gewicht: 210g
- Autonomie: 14 uur