Sterke punten
- Product uitsluitend voor professionals
- II 2G Ex ib IIC T4 Gb
- II 2D Ex ib IIIC T135°C Db IP6X
- ATEX Zone 1/21 en militaire normen gecertificeerd
- IP66: beschermd tegen stof, water, bestand tegen een val van 2m
- Headset-tablet met een gezichtsveld van 20°
- Bluetooth® 4.1, WiFi, GPS, Baidu A-GPS, GLONASS, BeiDou
- Sleuf voor microSD-kaart
- 24-bits kleur LCD-scherm
- WVGA-resolutie van 854 x 480 pixels
- Batterij 3400 mAh: 10 uur autonomie
- Ingebouwde luidspreker van 91 dB
- 4 ingebouwde microfoons met ruisonderdrukkingstechnologie
- PEE-compatibel: met standaard helmen, petten en veiligheidsbrillen
Wat zijn de kenmerken van de I.safe HMT-1Z1 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 6.0 Marshmallow |
| Voordelen van het model | Headset-tablet, Android, spraakbesturing, handsfree, bluetooth, WVGA-display, luidspreker, PEE-compatibel |
| Type mobiel | Video-headset |
| Dubbele sim | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig |
| Atex (explosieveilig) | Zone 1/21 |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | 0,33 pouces de diagonale |
| Scherm resolutie | 854 x 480 pixels |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | Geen mobiel netwerk |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 3400mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 10h |
| Gewicht | 430g |
| Betrouwbaarheidsverklaring | 1,31 W/Kg (tête), 1,6 W/Kg (corps) |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- HMT-1Z1 headset-tablet
- Ingebouwde batterij
- USB-kabel en I.Safe Protector-behuizing
- Hoofdband
- Achterkussen
- Snelle startgids
- Veiligheidsinstructies
Video
Omschrijving van de I.safe HMT-1Z1
HMT-1Z1 Visiobrillen van I.Safe
De visiobrillen zijn ontworpen om te voldoen aan de behoeften van mensen die in risicovolle gebieden werken en verbonden willen blijven.
De HMT-1Z1 vervangt tablets en werkt met spraakbesturing, waardoor u uw handen vrij heeft om te werken. Deze nieuwigheid van I.Safe werkt in gevaarlijke en potentieel explosieve omgevingen zoals industriële omgevingen gecertificeerd ATEX, IECEx Zone 1/21 en CSA C1-D1.
Gecertificeerd IP66, u kunt de visiobrillen overal meenemen en ermee werken. Het is namelijk beschermd tegen stof, water en bestand tegen een val tot 2m, het voldoet ook aan militaire normen en is bestand tegen temperatuurschommelingen, trillingen en luchtdruk.
De visiobrillen hebben een kleur LCD-scherm met een gezichtsveld van 20° en een WVGA-resolutie van 854 x 480 pixels. De camera is geoptimaliseerd voor streaming video (tot 1080p bij 30 frames per seconde) en is stabiel met zijn LED-licht (16 megapixels, 4 gestabiliseerde beelden).
De 3.400 mAh batterij biedt u 10 uur gebruikstijd.
Hoe werkt het?
De HMT-1Z1 is uitgerust met een ingebouwde luidspreker en 4 microfoons met een ruisonderdrukkingssysteem om omgevingsgeluid te elimineren en zich te concentreren op spraakherkenning.
Zo kunnen werknemers met alleen hun stem applicaties openen, tekst of cijfers dicteren of foto's en video's maken. De spraakherkenning werkt perfect, zelfs in industriële omgevingen waar het geluid ongeveer 95 dB bedraagt.
Er is geen internetverbinding nodig om door de applicaties te navigeren in spraakmodus.
Ontworpen voor de industrie, deze nieuwigheid is compatibel met PBM, u kunt met de HMT-1Z1 visiobrillen werken terwijl u zich beschermt: pet, helm en veiligheidsbril. Hiervoor hoeft u alleen maar de visiobrillen aan uw veiligheidshelm te bevestigen.
Ten slotte beschikt de HMT-1Z1 van I.Safe ook over een 3,5 mm audio-aansluiting voor gebruik met gehoorbescherming
.

Belangrijkste kenmerken van de HMT-1Z1 Visiobrillen
● IP66: waterdicht en schokbestendig
● Android 6.0
● Gecertificeerd voor gebruik in explosieve atmosferen (ATEX 1/21)
● Handsfree modus met spraakbesturingssysteem
● Ingebouwde luidspreker van 91 dB
● 4 digitale microfoons voor omgevingsgeluidonderdrukking
● 3400 mAh batterij voor 10 uur gebruikstijd
● Bluetooth en WiFi
● GPS, AGPS, GLONASS, BeiDou
● ROM: 16 GB / RAM: 2 GB
● Slot voor microSD
● Inbegrepen applicaties: bestandsverkenner, camera met barcodescanner (afhankelijk van de applicatie), videorecorder en multimediaplayer
● LCD-scherm, 24-bits kleur
● Weergave: 20° gezichtsveld en buiten zichtbaar
● Resolutie: WVGA 854 x 480 pixels
● Camera: 16 MP, viervoudige beeldstabilisatie, PDAF met LED-flitser / zaklamp
● Gewicht: 430g
