Installatiepakket voor videokit op verrijdbare standaard, interactief scherm

Installatiepakket voor uw videoconferentiekit. Voor kit met verrijdbare standaard en touchscreen.

SKU
OEFIKVTBICHA1

Ref. :
OEFIKVTBICHA1

OEFIKVTBICHA1
Product niet beschikbaar
Huidige versie: Installatiepakket voor videokit op verrijdbare standaard, interactief scherm

Sterke punten

  • Gecertificeerde technici ter plaatse
  • Installatie van de videokit en vervolgens testen van het systeem
  • Voor kit bestaande uit een verrijdbare standaard, een camera en een interactief whiteboard
  • Mogelijkheid om tot 4 schermen/dag op dezelfde locatie te monteren
  • Plan een optioneel voorbezoek
  • Voor meer informatie, bel 0805 23 05 05

Omschrijving van de Installatiepakket voor videokit op verrijdbare standaard, interactief scherm

OfficeEasy installatieservice voor videoconferentiekit

OfficeEasy biedt tal van videoconferentiekits om aan de behoeften van bedrijven te voldoen. Deze kits, bestaande uit een scherm, een camera en een standaard, zijn gevarieerd en passen zich aan verschillende werkruimtes aan.

Bij aankoop van een videokit kunt u kiezen voor dit pakket om de installatie in uw bedrijf te vergemakkelijken. Dit pakket is compatibel met een kit bestaande uit de volgende elementen:

  • Een interactief scherm: selecteer de grootte van uw scherm in de keuzelijst (kleiner of groter dan 65 inch)
  • Een verrijdbare trolley
  • Een videoconferentiecamera

Gecertificeerde technici installeren de kit op de door u gekozen locatie

Door te kiezen voor deze kant-en-klare oplossing kunt u zich concentreren op wat belangrijk is, terwijl u verzekerd bent van een nette en professionele installatie.


service install

Een kant-en-klare oplossing voor professionals

Dit pakket omvat:

  • De reiskosten van de technici;*
  • Het opzetten van uw verrijdbare trolley;*
  • Het bevestigen van uw scherm op de trolley;*
  • Het aansluiten van uw videoconferentiecamera;*
  • Het testen van de apparatuur (zonder gebruikersopleiding).*

De apparatuur wordt geïnstalleerd en aangesloten op de door u gekozen locatie. Vervolgens wordt deze getest om een goede werking te garanderen.

Deze technici kunnen tot 4 schermen op dezelfde dag installeren. Houd er rekening mee dat voor elke extra videokit een installatiepakket moet worden aangeschaft.

 

 


service install

*Wat zijn de vereisten?

Door te kiezen voor dit installatiepakket komen gecertificeerde technici uw videoconferentiekit installeren. Wij nodigen u uit om de volgende punten te controleren:

  • De kit is bij OfficeEasy gekocht;
  • De verantwoordelijke voor de werkzaamheden is aanwezig op de dag van de installatie;
  • Voor de komst van de technici is de apparatuur geplaatst in de ruimte waar u deze wilt installeren. Het transport buiten deze ruimte valt niet onder de verantwoordelijkheid van de installateur;
  • De ruimte is beschikbaar en toegankelijk bij aankomst van de technici.
  • Op de dag van de interventie is de locatie niet op slot en is de stroomvoorziening functioneel;
  • Er is een stopcontact beschikbaar binnen 2 meter van de plaats waar u de apparatuur wilt installeren;
  • U beschikt over alle benodigde bekabeling voor de installatie (stekkerdoos, RJ45-kabel, USB, HDMI);
  • U heeft ervoor gezorgd dat de locatie van het scherm goede lichtomstandigheden heeft (geen tegenlicht of andere reflecties door licht van ramen en plafond);
  • Het pakket dekt alleen de installatie van de apparatuur. Het instellen van het videosysteem en de gebruikersopleiding zijn niet inbegrepen in dit pakket.
  • Afvalbeheer maakt geen deel uit van de service.


Als de installatie niet mogelijk is omdat de vereisten niet zijn nageleefd, wordt het voorziene bedrag toch in rekening gebracht.

Om ervoor te zorgen dat de installatie op de dag zelf goed verloopt, kunt u een technicus laten komen voor een voorafgaande inspectie. Neem voor meer informatie contact op met onze verkoopafdeling.