Sterke punten
- USB-vergadercamera met ingebouwde microfoons
- 4K Ultra HD videokwaliteit met geavanceerde beeldverwerking
- Gezichtsveld van 117° en 3x digitale zoom
- Intelligente zoom voor constante focus op de spreker
- Picture-in-Picture (PiP) functie om een tweede videostream toe te voegen
- Ingebouwde sluiter voor privacybescherming
- Compact formaat, gemakkelijk te vervoeren en aan te sluiten
- Compatibel met alle videoconferentie software
- Neem contact met ons op voor uw gratis proefversie
Best verkopende bundels
Wat zijn de kenmerken van de Jabra Panacast 20 ?
Eigenschappen
| Cameratype | Simpel |
|---|---|
| Aantal deelnemers | Individueel |
| Werking | USB |
| Autonome video conference zonder PC | Vanaf PC/MAC (niet inbegrepen) |
| Autonoom conference systeem | Niet autonoom, enkel USB BYOM |
| Met luidsprekers | Neen |
| Met microfoon(s) | Microfoons inbegrepen |
| Bereik van de microfoon(s) | 2.5 meter |
| Ingebouwde microfoons | 3 microfoons |
| Microfoons met acoustic fence | Neen |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Resolutie van de lens | 13,0 Mpx |
| Gezichtsveld (max) | 117° |
| Gezichtsveld (range) | 100° tot 150° |
| Beweegbare camera (Pan Tilt Zoom) | Ja, ePTZ (digitaal) |
| Totale zoom (optisch + digitaal) | x3 |
| Optische zoom/PTZ | Geen optische zoom |
| Digitale zoom/ePTZ | x3 |
| Inlijsten deelnemers | Ja, auto (AutoFraming), Ja, manueel |
| Automatische focus op de actieve spreker | Neen |
| Smart Gallery | Neen |
| Met bedieningstablet | Nee |
| HDMI uitgang in de camera | Neen |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| Bluetooth voor audio conference | Neen |
| Télécommande | Nee |
| Privacy shutter | Manueel |
| Voeding | Per USB |
| Gewicht | 136g |
| Afmetingen | 44mm x 25mm x 80mm |
| Gecertificeerd voor | Microsoft Teams certified, Zoom certified |
| Scherm inbegrepen | Nee, enkel video conference materiaal |
Inhoud
- PanaCast 20 Camera
- Draagtas
- USB-C naar USB-A kabel van 1,5 m (USB 3.0)
Video
Omschrijving van de Jabra Panacast 20
Jabra Panacast 20 - De hybride videoconferentie
De afgelopen jaren is de vergadering opnieuw uitgevonden en tegenwoordig is videoconferentie noodzakelijk. Dankzij een handige en compacte webcam die overal mee naartoe kan worden genomen, zonder concessies te doen aan de beeld- en geluidskwaliteit, kunt u eenvoudig hybride werken!
Zelfvoorzienend via USB, één enkele kabel is voldoende om hem van stroom te voorzien en aan te sluiten op uw PC of Mac.
Geen software om te installeren of updates met de cloud, de Panacast 20 is zelfvoorzienend en vereenvoudigt uw leven. Handig, hij kan onder een scherm worden bevestigd en verandert elke plek in een werkruimte. Met zijn hoes kunt u hem gemakkelijk meenemen om overal kwaliteitsgesprekken te voeren.


Een geavanceerde videoconferentiecamera
De Jabra PanaCast legt beelden vast in UHD 4K-kwaliteit. Ontworpen voor individueel gebruik, mist zijn gezichtsveld van 117° niets, en zijn intelligente zoom (automatische kadrering) volgt de spreker gedurende de hele presentatie.
De Picture-to-Picture (PiP)-functie is ook erg handig en stelt u in staat om een tweede videostream toe te voegen terwijl u zichtbaar blijft in beeld. Ideaal voor uw presentaties, deze functie is compatibel met alle videoconferentiesoftware, zelfs diegenen die geen dubbele uitzending ondersteunen.
De camera kan ook automatisch de lichtblootstelling beheren en zorgt ervoor dat u altijd goed verlicht bent, ongeacht uw belichting. Ook zijn er achtergrond effecten geïntegreerd. Deze functie biedt u de mogelijkheid om uw achtergrond te vervagen of zelfs te vervangen door een kleur naar keuze, om uw privacy te beschermen tijdens uw gesprekken. Het vervagen van de achtergrond kan direct vanaf de camera worden geactiveerd.
Met 3 ingebouwde microfoons wordt u perfect gehoord tijdens uw videoconferenties.
Wanneer de vergadering is afgelopen, kunt u met een handmatige sluiter naar de privacy modus schakelen.
Technische specificaties van de Jabra Panacast 20 camera
- Ultra High Definition 4K video (3840x2160 30fps)
- 3x digitale zoom
- Kijkhoek: 117°
- Automatische kadrering (auto-framing)
- Intelligente lichtoptimalisatie
- Picture-in-Picture (PiP) functie
- 3 ingebouwde microfoons
- Privacy sluiter
- USB-A Plug & Play connectiviteit op PC en Mac
- Grip om de camera aan uw scherm te bevestigen
- Zeer gemakkelijk te vervoeren
- Werkt met uw favoriete communicatieplatforms
- Edge AI-processor om het risico op datalekken te verminderen




