Sterke punten
- Praktisch: de verlichte lijnindicator geeft aan of u in gesprek bent of beschikbaar
- Signaleert uw inkomende oproepen
- Voorkomt externe onderbrekingen
- Software te downloaden voor synchronisatie met Skype for Business
- Multi-kleur LED: rood, oranje, groen
- Ingebouwde luidspreker
- Geheugenchip met 8 beltonen
- Eenvoudige installatie
- Aansluiting op PC via USB
Wat zijn de kenmerken van de Kuando Busylight Skype for Business - Omega ?
Inhoud
- Busylight Omega lichtindicator
- USB-kabel
- Zelfklevende bevestigingsring
Omschrijving van de Kuando Busylight Skype for Business - Omega
De aanwezigheid- en oproepindicator Busylight UC Omega is ideaal voor gebruik in een open werkomgeving of callcenter. Geleverd met een lange kabel, kan het eenvoudig worden geplaatst waar u maar wilt, waar het het meest zichtbaar is, en wordt bevestigd met een meegeleverde kleefpad.
Geplaatst op het computerscherm is het Busylight voor Skype for Business een nuttig en effectief accessoire dat uw collega's informeert over uw beschikbaarheid. Het geeft namelijk de huidige status van de telefoon aan: het licht rood op wanneer u online bent en gaat uit wanneer u ophangt. Het helpt u om het aantal ongewenste onderbrekingen te verminderen en tegelijkertijd uw productiviteit te verhogen.
Om inkomende oproepen hoorbaar aan te geven, is de Kuando Busylight ook uitgerust met een luidspreker. U kunt het geluid uitschakelen om niet gestoord te worden en alleen door het knipperen gewaarschuwd te worden.
Het is compatibel met de meeste headsets, bureautelefoons en softphones. UC-gecertificeerd, het werkt met Skype for Business, Lync, Cisco, Jabber en vele anderen.
Verschillende kleuren geven uw status aan:
- Rood: in gesprek / niet beschikbaar
- Geel: afwezig van de werkplek
- Groen: beschikbaar
- Paars: niet storen
Wat uw behoeften ook zijn op het gebied van Busylight (klassiek, voor Skype for Business, Jabra,...) ons team staat tot uw beschikking om u te adviseren of een offerte op te stellen via