Sterke punten
- Videoconferentiebalk met camera, microfoons en luidsprekers
- Ideaal voor middelgrote vergaderruimtes
- UHD 4K camera met gezichtsveld van 120° en 4x zoom
- 1 luidspreker en 5 microfoons met een bereik van 5m
- Akoestische echo-onderdrukking en achtergrondruisonderdrukking
- Plug & Play USB-verbinding op PC en Mac
- Ethernet-poort en netwerkoverdracht via USB
- Compatibel met alle videoplatforms
Wat zijn de kenmerken van de Lumens MS-10 ?
Eigenschappen
| Cameratype | Videoconferentiesoundbar |
|---|---|
| Aantal deelnemers | Tot 6 deelnemers |
| Werking | USB |
| Autonome video conference zonder PC | Vanaf PC/MAC (niet inbegrepen) |
| Autonoom conference systeem | Niet autonoom, enkel USB BYOM |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Met microfoon(s) | Microfoons inbegrepen |
| Bereik van de microfoon(s) | 5.0 meter |
| Ingebouwde microfoons | 5 microfoons |
| Microfoons met acoustic fence | Neen |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Resolutie van de lens | 8,3 Mpx |
| Gezichtsveld (max) | 120° |
| Gezichtsveld (range) | 100° tot 150° |
| Beweegbare camera (Pan Tilt Zoom) | Ja, ePTZ (digitaal) |
| Totale zoom (optisch + digitaal) | x4 |
| Optische zoom/PTZ | Geen optische zoom |
| Digitale zoom/ePTZ | x4 |
| Inlijsten deelnemers | Ja, auto (AutoFraming), Ja, manueel |
| Automatische focus op de actieve spreker | Neen |
| Smart Gallery | Neen |
| Met bedieningstablet | Nee |
| HDMI uitgang in de camera | Neen |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| Bluetooth voor audio conference | Neen |
| Télécommande | Ja |
| Privacy shutter | Zonder |
| Voeding | Stroomnet |
| Installatie | Aan het scherm, Muurrbevestiging, Plat leggen |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Afmetingen | 597 x 90 x 75 mm |
| Gecertificeerd voor | Klassieke werking |
| Scherm inbegrepen | Nee, enkel video conference materiaal |
Inhoud
- Videobar MS-10
- Afstandsbediening
- Netadapter
- USB 3.0-kabel (type B naar type A)
- Montageset voor scherm
- Snelstartgids
Video
Omschrijving van de Lumens MS-10
Lumens MS-10: Een alles-in-één videoconferentiebalk
Ontworpen voor de middelgrote vergaderruimtes, wordt de Lumens MS-10 videobalk alles-in-één genoemd omdat hij een video- en audiosysteem in één enkel apparaat integreert.
Plug & Play, hij wordt aangesloten via USB op een pc of Mac. Uitgerust met een Ethernet-poort, kan de balk via een RJ-45-kabel op het netwerk worden aangesloten. In dat geval kan de computer profiteren van de internetverbinding die via de USB-kabel wordt geleverd.


Een intelligente camera en een krachtig audiosysteem
De alles-in-één Lumens MS-10 videobalk bevat een UHD 4K groothoekcamera (120°) die tot 4x kan zoomen en automatisch het beeld kan bijsnijden rond de deelnemers, dankzij de ingebouwde kunstmatige intelligentie.
Wat het audiosysteem betreft, het bevat 1 luidspreker en 5 richtmicrofoons die stemmen kunnen opvangen tot 5 meter. Voor een verbeterde luisterkwaliteit wordt akoestische echo geannuleerd en worden achtergrondgeluiden onderdrukt.
Technische specificaties van de Lumens MS-10 videobalk
- Sensorresolutie: 3840x2160 30fps (UHD 4K)
- Gezichtsveld: 120°
- Digitale zoom x4
- Automatisch bijsnijden (Auto-framing)
- 5 microfoons met een bereik van 5m
- Annulering van akoestische echo en onderdrukking van achtergrondgeluiden
- 1 luidspreker 20W
- USB 3.0-verbinding naar pc en Mac
- Netwerkverbinding via RJ-45 en netwerklevering via USB naar de computer
- Compatibel met alle videoconferentieplatforms
- Afstandsbediening meegeleverd
- Montageset voor scherm meegeleverd





