Sterke punten
- 1D-barcodelezer (EAN en UPC)
- CCD-sensor (bereik 0,5 cm tot 35 cm)
- Tijdelijke opslag van 32.000 scans
- Draadloos (Bluetooth 2.0): maximaal bereik 100 m
- Basisconnectiviteit: USB (meegeleverd), RS232, KBW
- Batterij 800mAh (32.000 scans)
- Val- en stofbestendig (IP30)
- Inclusief: Oplaadstation + USB-kabel
Wat zijn de kenmerken van de Metapace S-2 ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Bluetooth (10 tot 20 m) |
| Scantechnologie | Omnidirectioneel |
| Leesafstand | 0.5cm à 35cm |
| Leessnelheid | 200scans/sec |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB, KBW, RS232 |
| Bestand tegen | stofbestendig (IP5x of beter), schokbestendig (MIL-STD-810 gecertificeerd) |
| Type lezer | Draadloos |
| Antimicrobiële case | Nee |
| Weerstandsnorm | Geen |
| Gewicht | 177g |
| Fabrieksgarantie | 3 jaar |
Inhoud
- Metapace S-2 lezer
- Voedingsadapter
- Oplaadstation
- Presentatiestandaard
- Batterij
- Handleiding
Omschrijving van de Metapace S-2
Draadloze Bluetooth-barcodelezer Metapace S-2
De Bluetooth-scanner 1D Metapace S-2 maakt het mogelijk om een grote hoeveelheid gegevens op afstand van het basisstation van de lezer te scannen.
Zelfs als de radioafstand tussen de basis en de lezer wordt overschreden, en communicatie op afstand niet mogelijk is, beschikt de Metapace S-2 over een interne geheugen die tot 32000 scans kan opslaan.
De Bluetooth-handscanner Metapace S-2 decodeert 1D- en GS1 Databar-symbologieën met een snelheid van 200 scans/sec. Licht en robuust, de draagbare scanner van Metapace weegt slechts 177g en is bestand tegen stof en vocht, met de IP30-certificering.
Belangrijkste kenmerken van de draadloze barcodelezer Metapace S-2
Bluetooth
Handsfree gebruik mogelijk dankzij de presentatiestandaard
Wordt geleverd als complete set, plug&play
Voor het lezen van 1D- en GS1 Databar-barcodes
Snelheid: 200 scans/sec
Gecertificeerd tegen water- en stofprojecties IP30
Intern geheugen 32000 scans
Bestand tegen vallen van 1,20m op betonnen vloer