Sterke punten
- 85” (215 cm) UHD 4K touchscreen
- Windows 10-systeem
- Aanraaktechnologie: Geprojecteerd capacitief (P-Cap)
- Aanraakoppervlak “natuurlijke aanraking” (met Optical Bonding)
- Videoconferentie: Geïntegreerde 4K-camera + 8 microfoons + 2 luidsprekers
- Draadloos of HDMI-schermdeling
- Connectiviteit: WIFI / Bluetooth 4.1
- Geen Intel OPS PC-inzet
Wat zijn de kenmerken van de Microsoft Surface Hub 2S 85 inch ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Aantal deelnemers | Tot 10 deelnemers |
| Werking | Autonoom, Microsoft Teams Rooms |
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief met camera |
| Type beeldscherm | Interactief touchscreen |
| Schermgrootte | 85 inch (216 cm - 1,99 m²) |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Formaat | 16/9 |
| Ingebouwde webcam | Ja |
| Inlijsten deelnemers | Ja, auto (AutoFraming) |
| Automatische focus op de actieve spreker | Neen |
| Smart Gallery | Neen |
| Met microfoon(s) | Microfoons inbegrepen |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Detail & schrijfsnelheid | ★★★★★ Geprojecteerde capaciteit |
| Tactiele precisie | ★★★★★ Natuurlijke aanraking (Optical bonding) |
| Google EDLA certified | Neen |
| Ingebouwde PC (Slot OPS) | Ja, Windows PC meegeleverd |
| Draadloze screen sharing | Vanaf PC Windows, Vanaf Smartphone Android |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| VESA | Geen VESA |
| Autonoom conference systeem | Gebaseerd op Windows (Windows IoT) |
| Scherm inbegrepen | Alleen scherm |
| Met bedieningstablet | Ja |
| Ingebouwde USB-C hub | Ja (aansluiting via 1 enkele USB-C kabel) |
Inhoud
- Microsoft Surface Hub 2S 85 inch
- Microsoft Surface Hub 2 Pen
- Camera voor Surface Hub 2
Video
Omschrijving van de Microsoft Surface Hub 2S 85 inch
Revolutioneer uw vergaderingen en conferenties
De Microsoft Surface Hub 2S is een compleet videoconferentiesysteem met een interactief whiteboard, native geïntegreerd Microsoft vergaderplatform, camera, microfoons...
Slank en elegant, het 85-inch scherm van de Surface Hub 2S past perfect in uw werkruimtes: hang het aan een muurbeugel of plaats het op een mobiele standaard, zodat u het van de ene vergaderruimte naar de andere kunt verplaatsen.


Vereenvoudigde samenwerking met Microsoft Teams
Met Microsoft Teams geïntegreerd in uw scherm, start u een vergadering met één klik: iedereen neemt actief deel aan de vergadering. U kunt chatten, deelnemen, bellen en direct vanaf het platform samenwerken. Ongeacht het aantal deelnemers aan de vergadering, iedereen kan deelnemen.
Vind de Microsoft Teams-abonnementen hier.
Dankzij de 4K-camera, de microfoons, de kristalheldere luidsprekers en het heldere 4K+ scherm is uw vergadering van perfecte kwaliteit.
Creëren en delen met uw Surface Hub 2S
Het geïntegreerde interactieve whiteboard in de Surface Hub 2S stelt u in staat om eenvoudig content te creëren, bijvoorbeeld voor uw vergaderingen. U kunt ook content delen met uw collega's dankzij Miracast, dat draadloos delen mogelijk maakt. U verbindt zich in een mum van tijd met Office 365 om toegang te krijgen tot uw bestanden!


Inclusief bij de Surface Hub 2S, de 4K-camera filmt de vergaderruimte en de aanwezige deelnemers in een groothoek gezichtsveld; de stylus biedt een precisie handgeschreven ervaring: het voelt alsof de inkt uit de punt van uw stylus vloeit.
Met de Microsoft Surface Hub 2S stimuleert u de creativiteit van uw teams en verhoogt u de innovatie binnen uw bedrijf.
Kenmerken van de Microsoft Surface Hub 85 inch
- 85-inch touchscreen
- 4K videoconferentiesysteem
- 3-richtings stereo luidsprekers van 100 Hz-12KHz
- 4K USB-C camera
- Besturingssysteem Windows 10
- Wifi: Wi-Fi 5: IEEE 802,11 a/b/g/n/ca compatibel
- Bluetooth 5.0
- Miracast
- Aansluitingen: USB-A; Display port; Gigabit Ethernet RJ45; HDMI-ingang; USB-C
- Gewicht: 84 kg



